+420 773 087 597 (pracovní dny, 9-17 hod.) info@engeto.com

Přečti si příběhy našich absolventů

Všechny spojuje IT, ale každý má svůj jedinečný příběh. Co takhle začít psát ten tvůj?

Radek, Vývojář procesní automatizace v ČEZ

„Nejdřív jsem IT bral jako skvělý doplněk k práci projektanta. Pak mě programování naprosto pohltilo a nebylo cesty zpět. A můj věk nebyl problém –⁠ ke změně kariéry mě spíš o to víc motivoval.“

radek 1
martin header

Martin, pracovník v biologické laboratoři

Úplné základy se člověk zvládne naučit i sám. Jenže pak to programování začne být složitější a najednou kolem sebe potřebujete mít zkušené lektory, kteří vždy rádi pomůžou a poradí.

Pavla, absolventka Online Python Akademie

„Na mateřské dovolené jsem začala programovat. Ale až díky ENGETU jsem se opravdu dostala do IT světa a zjistila, že jedním kurzem to teprve začíná.“

pavla header
barbora story

Barbora, Data Analyst v Deloitte

Příběh datové analytičky Báry slouží jako inspirace všem, kteří váhají se změnou kariéry. Už při studiu sociologie zjistila, že ji baví práce s daty, tak se rozhodla mít celý ten proces pod kontrolou.

Martin, Backend programátor v Seznam.cz

Martin věří, že Linux a Python jsou skvělý základ pro kariéru programátora a bezvadnou vstupenkou do světa IT.

Olda, AWS DevOps Engineer v ŠKODA Auto

Oldřich Šafář seděl pod stromem na Novém Zélandu a přemýšlel, co dál se životem. Vždycky ho bavily počítače, ale myslel si, že bude hrozně těžké se do IT dostat. Pak narazil na online kurzy od ENGETO Academy.

Helena, Test analyst v Leveris

Sympatická Slovenka Helena Zubčeková je chodícím důkazem toho, že kariéra v IT je pro holky skvělou příležitostí.

Honza, Analyst Programmer v CGI

Na začátku byla kniha, pak Java Akademie a dneska je z Honzy šikovný programátor.

Lukáš, vyvojář v Kiwi.com

„Když přijdeš mezi lidi, komunikuješ a dáváš pozor, stimuluješ mozek mnohem víc než online kurz, který děláš o samotě. Zapamatuješ si daleko víc věcí.“

Vašek, programátor v Elso Service

Vašek, vystudovaný biolog, pracoval v laboratoři u Policie ČR. Jeho kreativní duch ale trošku strádal a tak se rozhodl změnit svou kariéru a začal se věnovat IT a programování.

Marek, Výzkumník strojového učení v Seznam.cz

„V dnešním světě je téměř nemyslitelné řešit úlohy bez využití počítače. Proto ať už chcete dělat cokoli, základy programování se vám vždycky hodí. Jsem rád, že mi ENGETO ukázalo cestu.“

Adam, Data analytik v Deutsche Telekom

Adam původně studoval ekonomii, rozhodl se však změnit svůj obor a začal se věnovat IT. Absolvoval naši Python a Linux akademii a nyní pracuje na pozici Data analytika v Deutsche Telekom.

Richard, programátor v Elso Service

“Ve svém životě i v práci mám rád efektivitu. Programování a automatizace dělají náš život jednodušší a tak můžeme mít čas na jiné věci.”

Denis, Software Engineer v Porsche

Denis byl jedním z našich prvních studentů. Kluk z Trnavy, který do Brna přijel studovat na VUT, absolvoval Linux Akademii. Brzy se bude stěhovat do Prahy, kde ho čeká práce Software Engineera pro Porsche.

Adam, sysadmin v EmbedIT

„Ať jsou platové statistiky, jaké jsou, s bakalářem z ekonomky prostě díru do světa neuděláš. Těch pár tisíc, co jsem investoval do ENGETO kurzů, se mi v nové práci vrátilo prakticky hned.“

Michal, DevOps Engineer v TietoEVRY

Pracoval jsem ve fabrice, jezdil se zdvižkou a obsluhoval skladový systém. Firma se o mě dobře starala, ale nemohl jsem profesně růst.

Více než 30 firem věří našim absolventům.

Další příběhy

Peter Kolárik, AT&T

Matouš Holinka

Gabor Patassy, ERNI

Kristýna Hloušková, PyLadies

Ty můžeš uspět taky

Každý jednou začínal. Na našich kurzech vítáme zájemce, ktěří mají zkušenosti s IT, ale i totální začátečníky. Když se budeš snažit, třeba za půl roku skončíš v galerii našich úspěšných absolventů.

Je to jen na tobě.

Novinky

Zajímají tě novinky, blogové články a další?

Zanech nám tvůj e-mail a my ti dáme vědět!

Fakturační údaje

ENGETO s.r.o.

Cyrilská 508/7

602 00, Brno

IČ: 04671317

DIČ: CZ04671317

Tel.: +420 773 087 597

 

CodeBrew Hackathon

Jsme hrdým organizátorem největšího hackathonu na Moravě!

Přidej se i ty a začni budovat budoucnost IT.

Společnost ENGETO s.r.o. byla podpořená agenturou CzechInvest v rámci projektu Podpora start-upů, klíčové aktivity CzechStarter, realizované z programu Marketing, prioritní osy č. 2 „Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků“ v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.