Kurzy Termíny

Kurzy programování

V nabídce najdeš online kurzy programování, stejně tak krátkodobá školení. Stačí si vybrat konkrétní technologii a veškeré detaily pak najdeš v detailu jednotlivých kurzů.

4.9

hodnocení absolventů

14 500+

absolventů

8 let

učíme

60+

nabírajících firem

AKADEMIE NA 3–6 MĚSÍCŮ

Základy programování se i jako úplný nováček naučíš už za pár týdnů. Akademie jsou praktické, čekají tě zkušení lektoři a komplexní projekty, které můžeš ukázat na případném pohovoru. S hledáním práce ti pak dokážeme pomoci.

100% online
S lektorem
Pro začátečníky
Záznamy lekcí
Kariérní příprava
Praktické projekty

Python Akademie

Základy programováníPodmínkySmyčkyFunkce
Python je vstupenkou do světa programování. Můžeš se stát profíkem na machine learning, analýzu dat, testing nebo třeba umělou inteligenci.

Datová Akademie

SQLVizualizaceReportingPowerBIExcel
Datová analýza patří mezi nejžádanější dovednosti současnosti. Naučíme tě, jak data čistit a pracovat s nimi. Dokážeš je chápat i vizualizovat pomocí nástrojů jako je Power BI.

Front-end Developer Akademie

JavaScriptHTML, CSSGraphQL, REST APIWeb aplikace
JavaScript, HTML a CSS jsou nepostradatelnou součástí každého webu. Naučíme tě vytvářet moderní webové aplikace.

Tester s Pythonem

Už jen samotná znalost Pythonu z tebe udělá zajímavého kandidáta na pracovním trhu. Když navíc přidáš testování softwaru, budeš mít parádní náskok.

Java Akademie

Úvod do jazyka JavaTestováníMavenOOPPodmínky, smyčky
Java developeři patří mezi nejvyhledávanější a nejlépe placené ajťáky. Je to všestranný programovací jazyk, ve kterém můžeš psát například aplikace pro servery, mobily nebo IoT.

Datový analytik s Pythonem

ProgramováníDatová analýzaPythonVizualizacePower BIExcel
Nauč se klíčové dovednosti v oblasti datové analýzy, posuň je na další level díky Pythonu a získej práci v jednom z nejprogresivnějších oborů současnosti.

Testing Akademie

PythonAutomatizacePostmanPlaywrightGitAPI
Naučíme tě dovednosti, které ti pomůžou získat práci junior QA testera. Vyzkoušíš si testování webové aplikace, tvorbu bug reportu a testovacích scénářů. Naučíš se základy testování API, získáš úvod do automatického testování taky praktický úvod do databází a jazyka SQL.

Linux Akademie

Operační systémSítěServerySystémová administraceCertifikace
Linux se naučíš snadno. Se znalostmi Linuxu může jít tvoje kariéra hned několika směry – od automatizace přes Network Admina až po zabezpečení.

ŠKOLENÍ NA 4–6 TÝDNŮ

Potřebuješ se doučit specifickou technologii a metoda pokus-omyl ve formě samostudia ti nevyhovuje? Mrkni na nabídku školení.

100% online
Výuka s lektorem
Různé úrovně obtížnosti
Vhodné na doplnění znalostí

React

JSXWebhooksUdálosti APIProjekty
Nauč se pracovat s knihovnou React a tvořit interaktivní, uživatelsky poutavé weby a aplikace. Dostaň svoje vývojářské dovednosti o další level výš v praktickém kurzu se zkušeným lektorem.

Objektově orientované programování

PythonOOPTřídy a objektyMetodyAtributy
Díky OOP napíšeš komplexní program s desetitisíci řádky a přitom zachováš přehlednost a čistotu kódu. Není proto divu, že OOP patří mezi preferovaný způsob, jak psát kód.

Power BI

Vizualizace datDashboardDAXTime Intelligence
Znalost práce s Power BI by měl mít každý datový analytik. Rozhodně se ti bude hodit třeba i v marketingu, v různých manažerských pozicích nebo ve výzkumu. Pro účast na školení nepotřebuješ žádné předchozí znalosti, je vhodné pro úplné začátečníky.

Dávno neplatí, že programovat může jen člověk, kterému jde matematika nebo má vystudovanou vysokou školu se zaměřením na IT. Naši absolventi jsou parádním příkladem toho, že mnohdy stačí „jen“ pořádná chuť na sobě pracovat. Kurzy programování vyvíjíme ve spolupráci s předními českými IT firmami, kterým tě i rádi doporučíme.

Tvými lektory budou zkušení lidé z praxe a vždy se můžeš obrátit jak na ně, tak na studijního koordinátora Jardu. IT je oborem budoucnosti. Pusť se do učení, ať můžeš změnit tu svoji. 🙂