Termíny

Domů / Přehled kurzů

Kurzy programování

V nabídce najdeš online i prezenční kurzy programování, stejně tak krátkodobá školení. Stačí si vybrat konkrétní technologii a veškeré detaily pak najdeš v detailu jednotlivých kurzů.
prehled kurzu hero

3měsíční Akademie

icon location@2x

Online, Brno, Praha

icon date@2x

3 měsíce

icon teacher@2x

S lektorem

python 40px@2x

Python Akademie

základy programování
podmínky
smyčky
funkce
Python je vstupenkou do světa programování. Můžeš se stát profíkem na machine learning, analýzu dat, testing nebo třeba umělou inteligenci.

web 40px@2x

Webová Akademie

HTML
CSS
flexbox
grid
tvorba webu
Vytvořit web nebo vědět, jak na to, je v pro spoustu profesí nezbytností. Naučíme tě, jak si nakódovat webové stránky pomocí HTML a CSS, zaměříme se na responzivitu, práci s UX návrhem i různé nástroje.
data 40px@2x

Datová Akademie

SQL
Pandas
Tableau
PowerBI
Python
Datová analýza patří mezi nejžádanější dovednosti současnosti. Naučíme tě, jak data čistit a pracovat s nimi. Dokážeš je chápat i vizualizovat pomocí nástrojů jako Power BI nebo Tableau.

linux 40px@2x

Linux Akademie

sítě
databáze
skriptování
servery
Linux se naučíš snadno. Se znalostmi Linuxu může jít tvoje kariéra hned několika směry – od automatizace přes Network Admina až po zabezpečení.
java 40px@2x

Java Akademie

maven
testování
OOP
podmínky
smyčky
Java developeři patří mezi nejvyhledávanější a nejlépe placené ajťáky. Je to všestranný programovací jazyk, ve kterém můžeš psát například aplikace pro servery, mobily nebo IoT.

Krátkodobá školení

icon location orange@2x

Online

icon date orange@2x

2 týdny

icon teacher orange@2x

S lektorem

python 40px@2x

Objektově orientované programování

Python
OOP
třída
metoda
atribut
Díky OOP napíšeš komplexní program s desetitisíci řádky a přitom zachováš přehlednost a čistotu kódu. Není proto divu, že OOP patří mezi preferovaný způsob, jak psát kód.
pm 40px@2x

Základy testování softwaru

testování
proces vývoje SW
test metody
test strategie
SQL databáze
Naučíme tě dovednosti, které ti pomůžou získat práci junior testera. Ze školení si odneseš základní znalosti databází a testování webu, vyzkoušíš si testování aplikace a reportování chyb, osvojíš si testovací postupy i to, jak se tvoří test plán.
Dávno neplatí, že programovat může jen člověk, kterému jde matematika nebo má vystudovanou vysokou školu se zaměřením na IT. Naši absolventi jsou parádním příkladem toho, že mnohdy stačí „jen“ pořádná chuť na sobě pracovat. Kurzy programování vyvíjíme ve spolupráci s předními českými IT firmami, kterým tě i rádi doporučíme. Tvými lektory budou zkušení lidé z praxe a vždy se můžeš obrátit jak na ně, tak na studijního koordinátora Jardu. IT je oborem budoucnosti. Pusť se do učení, ať můžeš změnit tu svoji. 🙂 
engeto kurzy rada

IT kurzy ENGETO

IT kurzy pro začátečníky i pokročilé. Už 6 let pomáháme studentům začít v IT nebo se profesně posunout.

Newsletter

Zajímají tě novinky, články, termíny nebo nabídky práce?

Logos@2x

© 2016–2022, ENGETO s.r.o.