Termíny

Domů / Přehled kurzů

Kurzy programování

V nabídce najdeš online i prezenční kurzy programování, stejně tak krátkodobá školení. Stačí si vybrat konkrétní technologii a veškeré detaily pak najdeš v detailu jednotlivých kurzů.
prehled kurzu hero

3měsíční Akademie

icon location@2x

Online, Brno, Praha

icon date@2x

3 měsíce

icon teacher@2x

S lektorem

engeto svg python

Python Akademie

základy programování
podmínky
smyčky
funkce
Python je vstupenkou do světa programování. Můžeš se stát profíkem na machine learning, analýzu dat, testing nebo třeba umělou inteligenci.

engeto svg data

Datová Akademie

SQL
Pandas
Tableau
PowerBI
Excel
Datová analýza patří mezi nejžádanější dovednosti současnosti. Naučíme tě, jak data čistit a pracovat s nimi. Dokážeš je chápat i vizualizovat pomocí nástrojů jako Power BI nebo Tableau.

engeto svg javascript

Front-end Developer Akademie

JavaScript
HTML, CSS
GraphQL, REST API
web aplikace
Vytvořit web nebo vědět, jak na to, je v pro spoustu profesí nezbytností. Naučíme tě, jak si nakódovat webové stránky pomocí HTML a CSS, zaměříme se na responzivitu, práci s UX návrhem i různé nástroje.
engeto svg java

Java Akademie

maven
testování
OOP
podmínky
smyčky
Java developeři patří mezi nejvyhledávanější a nejlépe placené ajťáky. Je to všestranný programovací jazyk, ve kterém můžeš psát například aplikace pro servery, mobily nebo IoT.

engeto svg linux

Linux Akademie

sítě
databáze
skriptování
servery
Linux se naučíš snadno. Se znalostmi Linuxu může jít tvoje kariéra hned několika směry – od automatizace přes Network Admina až po zabezpečení.

Krátkodobá školení

icon location orange@2x

Online

icon date orange@2x

4 týdny

icon teacher orange@2x

S lektorem

engeto svg python

Objektově orientované programování

Python
OOP
třída
metoda
atribut
Díky OOP napíšeš komplexní program s desetitisíci řádky a přitom zachováš přehlednost a čistotu kódu. Není proto divu, že OOP patří mezi preferovaný způsob, jak psát kód.
engeto svg testing

Základy testování softwaru

testování
proces vývoje SW
test metody
test strategie
SQL databáze
Naučíme tě dovednosti, které ti pomůžou získat práci junior testera. Ze školení si odneseš základní znalosti databází a testování webu, vyzkoušíš si testování aplikace a reportování chyb, osvojíš si testovací postupy i to, jak se tvoří test plán.
Dávno neplatí, že programovat může jen člověk, kterému jde matematika nebo má vystudovanou vysokou školu se zaměřením na IT. Naši absolventi jsou parádním příkladem toho, že mnohdy stačí „jen“ pořádná chuť na sobě pracovat. Kurzy programování vyvíjíme ve spolupráci s předními českými IT firmami, kterým tě i rádi doporučíme. Tvými lektory budou zkušení lidé z praxe a vždy se můžeš obrátit jak na ně, tak na studijního koordinátora Jardu. IT je oborem budoucnosti. Pusť se do učení, ať můžeš změnit tu svoji. 🙂 
engeto kurzy rada

Newsletter

Zajímají tě novinky, články, termíny nebo nabídky práce?

Logos@2x

© 2016–2022, ENGETO s.r.o.