+420 770 639 863 (pracovni dny, 9-17 hod.) info@engeto.com
12 týdenní večerní program

Python Akademie

V Brně nebo v Praze
Trvání 12 týdnů
Lekce 1x týdně od 18:00
Výuka na projektech
o akademii

Naučíme tě programovat

Python je oblíbený programovací jazyk mezi vývojáři i zaměstnavateli a zároveň super vstupenka do světa programování. Téměř 250 lidí prošlo naší Python Akademií – jedním z nejkomplexnějších programovacích kurzů v Česku. Naučili se přemýšlet jako programátoři a efektivně využívat Python na řešení nejrůznějších problémů.

Akademie je pro tebe, pokud:
– v programování nebo v IT začínáš,
– nebo máš kurzy Pythonu, ale dále jak po funkce jsi nepřišel,
– nebo chceš tvořit ucelenější projekty a hledáš cestu, jak začít,
– nebo se chceš stát testerem/vývojářem a akademii bereš jako solidní základ.

Proč se oplatí umět Python?
Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.
TERMÍNY

17.9. - 3.12.2019

12x lekce v úterý

BRNO

 

17.9. - 3.12.2019, Brno

Python Akademie v Brně

12 večerních lekcí, 1x týdně v úterý od 18:00 do 21:00
Adresa: Impact Hub, Cyrilská 7, Brno-střed 602 00
Cena: 12 990 Kč s DPH

18.9. - 4.12.2019

12x lekce ve středu

PRAhA

 

18.9. - 4.12.2019, PRAHA

Python Akademie v Praze

12 večerních lekcí, 1x týdně ve středu od 18:00 do 21:00
Adresa: Meeting Space, Písecká 13, Praha 3
Cena: 14 990 Kč s DPH

Nevyhovují ti aktuálně vypsané termíny? 📅

jak ti pomůžeme?

Večerní lekce jsou důležitá součást akademie. Potkáme se jednou týdně na 3 hodiny, vždy od 18:00. Vysvětlíme si nové koncepty na praktických úkolech. Máme pouze 3 hodiny, bude potřeba studovat i doma, na našem online portálu.

Budeš pracovat na projektech z reálného světa a navíc získáš feedback ke každému projektu od svého lektora. Můžeš využít i Live Chat podporu či Skype konzultaci. Zpravidla odpovíme do 24 hodín včetně víkendu.

Výukou nekončíme. Pokud máš zájem, odevzdáš všechny projekty a zvládneš zavěrečný test, pomůžeme ti s přípravou životopisu. A nejen to. Uděláme s tebou i cvičný pohovor a propojíme tě se zajímavými zaměstnavateli. 🙂

PRŮBĚH AKADEMIE
1. měsíc: Základy programování a Python

Na prvních lekcích jdeme od instalace Pythonu přes podmínky, cykly, proměnné či datové typy.

Projekt #1 a zpětná vazba

Po prvním měsíci tě čeká projekt, na kterém můžeš doma pracovat. Po jeho odevzdání dostaneš od svého lektora zpětnou vazbu. Tá je obzvlášť důležitá na začátku, aby ses du budoucna vyhnul začátečnickým chybám.

2. měsíc: Funkce, moduly a knihovny
Další lekce pokrývají funkce. Díky nim můžou být naše programy pokročilejší a komplikovanější.
Projekt #2 a kariérní konzultace
Kromě zpětné vazby k druhému projektu si s námi můžeš domluvit i individuální kariérní konzultaci. Na základě tvých dosavadních výsledků a preferencí ti umíme doporučit, jak postupovat dál v tvé přípravě.
3. měsíc: Odchytávaní chyb a scraping dat
Zavěr prezenčních lekcí se zaměřuje na znalosti, které využiješ u juniorních IT pozic, jako například tester nebo QA.
Finální projekt
Poslední projekt si už můžeš klidně přidat do svého portfolia. Je rozsáhlý, ale zajímavý. 🙂
Není důležité, co děláš teď. Změň svoji budoucnost

Začni na juniorní IT pozici a posouvej svoji kariéru správným směrem. Absolventi pracují například v:

ONI USPĚLI. TY MŮŽEŠ TAKY

Chceš změnit práci, získat nové vědomosti, začít kariéru v IT nebo jsi prostě nadšenec? Jiná motivace, stejná příležitost.

PŘIDEJ SE KE STOVKÁM ABSOLVENTŮ
ČASTÉ OTÁZKY
Je Python Akademie vhodná i pro úplné začátečníky?

Ano. Akademii odstartujeme pěkně od začátků. Vysvětlíme si, co je to programování, Python nebo k čemu se Python používá a jak se instaluje. Na těchto základech budeš stavět v dalších částech Akademie. Naším cílem je dostat do IT co nejvíce lidí a poskytnout jim relevantní informace.

Pokud nejsi úplný Python nováček, vůbec to nevadí. Naopak. Naše Python Akademie je dvourychlostní: normal a hacker. Jestli se orientuješ v podmínkách nebo cyklech, budeš pracovat na složitějších úkolech a projektech než začátečníci. Úloh a cvičení pro zkušenější uživatele máme víc než dost.

Python Akademie je prezenční kurz?
Python Akademie je kombinace prezenčních lekcí a online kurzu. Kromě 12 prezenčních lekcí (1x týdně na 3 hodiny), dostaneš přístup do ENGETO portálu, kde budeš procvičovat učivo z prezenčních lekcí na online interaktivních úlohách a projektech.
Jak probíhají prezenční lekce?
Na prezenčních lekcích se potkáme celkem 12x. Vždy ve stejný den a čas (od 18:00).

A co se bude na prezenčních hodinách dít? Náš lektor ti vysvětlí nové učivo, projde s Vámi látku z minulých lekcí, budeš se moci na cokoliv zeptat… Nemáme žádné testy, žádné známky, docházka. Učíš se pro sebe, ne pro nás.

Opravdu se naučím programovat, když je lekce jednou týdně?
Sice se potkáme pouze jednou za týden na tříhodinové lekci, ale tvá práce tím nekončí. Spíš začíná. Pokud si chceš z kurzu něco odnést, počítej domácím procvičováním. Vyhraď si na to alespoň pět hodin týdně.
Proč výuka probíhá od 18:00?
Většina z vás chodí do školy nebo do práce. Nechceme nijak zasahovat do vašich plánů, a proto jsou prezenční lekce ve večerních hodinách a Python Akademie trvá 12 týdnů. Pokud hledáš intenzivní výuku, mrkni na naše školení.
Poskytujete komplexní vzdělání. Nejsou ale v tom případě vaše kurzy levné?
Převážnou většinu nákladů na výuku hradí partnerské firmy. Díky tomu můžeme snížit cenu pro účastníky kurzu na minimum. Věříme, že kvalitní vzdělání má být dostupné pro co nejvíce lidí.
Chci začít s IT, ale nevím, jakou oblast si mám vybrat. Pomůžete mi s tím?
Nováček si často připadá jako Alenka v říši divů a v IT to není jiné. Výběr vhodné dráhy je opravdu makačka na bednu. Možností je spousta. Kvůli tomu jsme sepsali blogové příspěvky, které ti mohou pomoct. Zkus si přečíst tento článek.

Jestli už víš, že programování je to pravé ořechové, mrkni na náš blog s názem: Jak začít s Pythonem.

Co když zameškám jednu hodinu Akademie? Můžu si ji nahradit?
Když nestihneš jednu prezenční lekci, svět se nezboří. Součástí Akademie je online výukový portál, do kterého máš přístup. Na portále najdeš obsah všech lekcí, projekty i správná řešení. Pokud si s něčím nebudeš vědět rady, můžeš využít náš live chat. Ozveme se ti zpravidla do pár hodin.
Připravíte mě na práci v IT?
Je to jednoduché jako facka:

Budeš se snažit a průběžně se připravovat.
Zvládneš předepsané učivo a na hodinách budeš aktivní.
Vypracuješ předepsané projekty.
V tomto případě ti maximálně pomůžeme s hledáním uplatnění v IT. Naše partnerské firmy neustále hledají nové talenty a pro šikovné juniory se určitě najde místo. Pokud budeš aktivní, rádi tě doporučíme.

Aktivita a zvládnutí učiva je na prvním místě. Společnosti mají na kandidáty určité požadavky a my musíme zabezpečit, že je zvládáš. Všemožně ti pomůžeme, abys podmínky společností zvládl. Je to ale na tobě.

Máte v nabídce i pokročilejší kurzy, navazující na Python Akademii?
Python Akademie je komplexní kurz, ale programování a Python je samozřejmě mnohem komplexnější. Poskytujeme i navazující kurzy, které tě v programování posunou na úplně nový level a výrazně rozšíří tvé kariérní šance.

Můžeš se přihlásit například do Objektově orientovaného programování v Pythonu, intenzivního dvoudenního školení. Další možností je Python Online Degree. V tříměsíčním kurzu ve formě webináře budeš pracovat na rozsáhlém projektu – vývoj webové aplikace.

Co když nebudu moct kurz dokončit? Vrátíte mi v tom případě peníze?
Vraceni peněz za kurz je možné nejpozději 14 dní po registraci do Akademie. Naše kurzy bývají zaplněné do posledního místa a byla by škoda, kdyby nějaké místo zůstalo kurzu neobsazené. Proto zvaž své možnosti a rozmysli si, jestli se chceš do Akademie přihlásit.
Potřebuji nějaké speciální technické vybavení?
Hardware
Na naši Akademie stačí mít s pamětí alespoň 2 GB RAM a procesor s jedním jádrem. Pro uživatelský komfort bude ideální mít alespoň 4 GB RAM a procesor s 2 – 4 jádry. Účastníci na kurzu mají notebooky, které slouží víc než 8 let. Bude ti stačit prakticky cokoliv.

Software
Máš Windows, OS X nebo Linux? Jakýkoliv operační systém je v pohodě. V Python Akademii se používá editor, který je možné nainstalovat na všechny typy operačních systémů, a to zdarma.

Kolik lidi bude se mnou navštěvovat Python Akademii?
Na jednu vlnu Python Akademie chodí zpravidla 14-18 lidí.
Máte absolventy, kteří to v IT někam dotáhli?
Více než 80 absolventů našich kurzů v posledních 12 měsících získalo svoji první práci v IT. Další absolventi se přihlásili do navazujících kurzů, po kterých je ještě větší pravděpodobnost získání práce v IT. Příběhy našich absolventů si můžeš přečíst u nás na webu.

Chceš začít v IT oboru? Mrkni také na Linux Akademii.

Kontaktní údaje

ENGETO s.r.o.

Cyrilská 508/7

602 00, Brno

IČ: 04671317

DIČ: CZ04671317

Společnost ENGETO s.r.o. byla podpořená agenturou CzechInvest v rámci projektu Podpora start-upů, klíčové aktivity CzechStarter, realizované z programu Marketing, prioritní osy č. 2 „Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků“ v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.