+420 770 639 863 (pracovní dny, 9-17 hod.) info@engeto.com
12 týdenní večerní program

Python Akademie

V Brně a Praze
Trvání 12 týdnů
Lekce 1x týdně od 18:00
Výuka na projektech

UPOZORNĚNÍ!

Prezenční Python Akademie je vzhledem k aktuální situaci pozastavena. Studovat však můžeš i nadále, přetvořili jsme Python Akademii do online podoby a ty tak můžeš studovat třeba z pohodlí gauče. Více informací najdeš na stránce Online Python Akademie.

o akademii

Naučíme tě programovat

Python je oblíbený programovací jazyk mezi vývojáři i zaměstnavateli a zároveň super vstupenka do světa programování. Téměř 250 lidí prošlo naší Python Akademií – jedním z nejkomplexnějších programovacích kurzů v Česku. Naučili se přemýšlet jako programátoři a efektivně využívat Python na řešení nejrůznějších problémů.

Akademie je pro tebe, pokud:
– v programování nebo v IT začínáš,
– nebo máš kurzy Pythonu, ale dále jak po funkce jsi nepřišel,
– nebo chceš tvořit ucelenější projekty a hledáš cestu, jak začít,
– nebo se chceš stát testerem/vývojářem a akademii bereš jako solidní základ.

Termíny

18.3. - 10.6.2020

12x lekce ve středu

PRAHA

Python Akademie v Praze

12 večerních lekcí, 1x týdně ve středu od 18:00 do 21:00
Adresa: DataScript, Jankovcova 49, Praha 7
Cena: 15 990 Kč s DPH

25.3. - 10.6.2020

12x lekce ve středu

BRNO

Python Akademie v Brně

12 večerních lekcí, 1x týdně ve středu od 18:00 do 21:00
Adresa: Impact Hub, Cyrilská 7, Brno-střed 602 00
Cena: 13 990 Kč s DPH 

Nevyhovují ti aktuálně vypsané termíny? 📅

Průběh akademie

36 hodin prezenčních lekcí, 150 hodin samostudia, 3 projekty, 1 cíl

Blok 1: Základy programování a Python (4 týdny)

Na prvních lekcích jdeme od instalace Pythonu přes podmínky, cykly, proměnné či datové typy.

Po prvním měsíci tě čeká projekt, na kterém můžeš doma pracovat. Po jeho odevzdání dostaneš od svého lektora zpětnou vazbu. Tá je obzvlášť důležitá na začátku, aby ses du budoucna vyhnul začátečnickým chybám.

Blok 2: Funkce, moduly a knihovny (4 týdny)

Další lekce pokrývají funkce. Díky nim můžou být naše programy pokročilejší a komplikovanější.

Kromě zpětné vazby k druhému projektu si s námi můžeš domluvit i individuální kariérní konzultaci. Na základě tvých dosavadních výsledků a preferencí ti umíme doporučit, jak postupovat dál v tvé přípravě.

Blok 3: Odchytávaní chyb a scraping dat (3 týdny)

Zavěr prezenčních lekcí se zaměřuje na znalosti, které využiješ u juniorních IT pozic, jako například tester nebo QA.

Poslední projekt si už můžeš klidně přidat do svého portfolia. Je rozsáhlý, ale zajímavý. 🙂

V průběhu celé akademie budeš pracovat na 3 projektech. V nich zužitkuješ vše, co se naučíš a procvičís si tak veškerou látku. K projektům dostaneš zpětnou vazbu od lektorů – poradí ti, kde je potřeba zamakat či co ti jde dobře.

Můžeš využít i Live Chat podporu či Skype konzultaci. Zpravidla odpovíme do 24 hodín včetně víkendu.

Lektor

Matouš Holinka, Brno

Matouš se poprvé setkal s Pythonem v rámci doktorského studia. Absolvoval několik různých kurzů a věnoval se samostudiu, pak opustil školu a zaměřil se na programování. Znalost programovacího jazyka mu totiž umožňuje ovládat užitečné pracovní nástroje v různých oborech. Teď Matouš pracuje jako tester pro nic.cz, kde navrhuje testovací prostředí pro automatické funkční testování balíků.

Petr Šebek, Brno

Petr profesionálně programuje v Pythonu již déle než šest let. S Pythonem se setkal na škole FIT VUT a okamžitě si zamiloval jednoduchost a zároveň expresivitu tohoto jazyka. V současné době je team leaderem development týmu ve společnosti Quantlane, která obchoduje pomocí vlastních nástrojů na akciových trzích.

Denis Helienek, Praha

Denis nabral technické znalosti na VUT v Brně při studiu informatiky. Podél celého studia pracoval ve firmě IBM, kde používal především Python pro automatizaci, ale také si tam prohloubil znalosti programování v Javě. Následně se přestěhoval do Prahy, kde začal dělat na různých projektech pro společnost Porsche s využitím Pythonu. Nyní se v této společnosti zaobírá automatizací.

Studuj efektivněji s kombinací prezenčních lekcí a online výuky.

Prezenční lekce tě nejenom namotivují a dají ti správný směr, ale budeš mít šanci se učit od opravdových profesionálů v oboru. Nové poznatky pak procvičíš i prakticky. S námi budeš o krok napřed i díky naší unikátní výukové platformě.

Samostudium nemusí být nuda!

Práce, kterou budeš dělat po prezenčních lekcích doma, je důležitá součást akademie. K dispozici máš vymakaný výukový portál s veškerými materiály, projekty a praktickými cvičeními. S lektory a ostatními studenty budeš v kontaktu i přes Slack kanál, kde si můžete radit a pomáhat. 

ONI USPĚLI. TY MŮŽEŠ TAKY

Chceš změnit práci, získat nové vědomosti, začít kariéru v IT nebo jsi prostě nadšenec? Jiná motivace, stejná příležitost.

Adam, Data analytik v Deutsche Telekom

Adam původně studoval ekonomii, rozhodl se však změnit svůj obor a začal se věnovat IT. Absolvoval naši Python a Linux akademii a nyní pracuje na pozici Data analytika v Deutsche Telekom.

Adamův příběh

Denis, Software Engineer v Porsche

Denis byl jedním z našich prvních studentů. Kluk z Trnavy, který do Brna přijel studovat na VUT, absolvoval Linux Akademii. Brzy se bude stěhovat do Prahy, kde ho čeká práce Software Engineera pro Porsche.

Denisův příběh

Richard, programátor v Elso-service

“Ve svém životě i v práci mám rád efektivitu. Programování a automatizace dělají náš život jednodušší a tak můžeme mít čas na jiné věci.” říká Richard, bývalý student Financí na MENDELU v Brně.

Richardův příběh

Přidej se ke stovkám absolventů v ENGETO Academy

Inovujeme vzdělávání. Tvoříme talenty.

Školíme, připravujeme na práci, propojujeme ajťáky s firmami. S námi budeš o krok napřed i díky naší výukové platformě.
Začni na juniorní IT pozici a posouvej svoji kariéru správným směrem. Více jak 120 absolventů se uplatnilo ve 45 společnostech v ČR. Získali práci například v:
Časté otázky
Je Python Akademie vhodná i pro úplné začátečníky?
Ano. Akademii odstartujeme pěkně od začátků. Vysvětlíme si, co je to programování, Python nebo k čemu se Python používá a jak se instaluje. Na těchto základech budeš stavět v dalších částech Akademie. Naším cílem je dostat do IT co nejvíce lidí a poskytnout jim relevantní informace.

Pokud nejsi úplný Python nováček, vůbec to nevadí. Naopak. Naše Python Akademie je dvourychlostní: normal a hacker. Jestli se orientuješ v podmínkách nebo cyklech, budeš pracovat na složitějších úkolech a projektech než začátečníci. Úloh a cvičení pro zkušenější uživatele máme víc než dost.

Python Akademie je prezenční kurz?
Python Akademie je kombinace prezenčních lekcí a online kurzu. Kromě 12 prezenčních lekcí (1x týdně na 3 hodiny), dostaneš přístup do ENGETO portálu, kde budeš procvičovat učivo z prezenčních lekcí na online interaktivních úlohách a projektech.
Co když zameškám jednu hodinu Akademie? Můžu si ji nahradit?
Když nestihneš jednu prezenční lekci, svět se nezboří. Součástí Akademie je online výukový portál, do kterého máš přístup. Na portále najdeš obsah všech lekcí, projekty i správná řešení. Pokud si s něčím nebudeš vědět rady, můžeš využít náš live chat. Ozveme se ti zpravidla do pár hodin.
Jaké jsou požadavky na technické vybavení?
Hardware: Na naši Akademie stačí mít s pamětí alespoň 2 GB RAM a procesor s jedním jádrem. Pro uživatelský komfort bude ideální mít alespoň 4 GB RAM a procesor s 2 – 4 jádry. Účastníci na kurzu mají notebooky, které slouží víc než 8 let. Bude ti stačit prakticky cokoliv.

Software: Máš Windows, OS X nebo Linux? Jakýkoliv operační systém je v pohodě.

Chceš prohloubit své znalosti a dostat se na vyšší level?

Mrkni na naše prezenční akademie.

Novinky

Zajímají tě novinky, blogové články a další?

Zanech nám tvůj e-mail a my ti dáme vědět!

Kontaktní údaje

ENGETO s.r.o.

Cyrilská 508/7

602 00, Brno

IČ: 04671317

DIČ: CZ04671317

Společnost ENGETO s.r.o. byla podpořená agenturou CzechInvest v rámci projektu Podpora start-upů, klíčové aktivity CzechStarter, realizované z programu Marketing, prioritní osy č. 2 „Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků“ v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

button to top

Zajímá mě Python Akademie

Tvůj e-mail za naši zprávu o nových termínech. Pojď do toho :) 

Zájem o město

Souhlasím se spracováním údajů dle GDPR

Děkujeme, ozveme se :)

Zajímá mě Python Akademie

Tvůj e-mail za naši zprávu o nových termínech. Pojď do toho :) 

Zajem o mesto

Souhlasím se spracováním údajů dle GDPR

Děkujeme, ozveme se :)