Kurzy Termíny

Jsme ENGETO.

Inovujeme IT vzdělávání. Tvoříme talenty.

Efektivně a dostupně.

Chceš o nás vědět víc? Skvělé, tak to jsi tu správně. Jdeme na to!

Kde se VZALO, TU SE VZALO – ENGETO

To jsou oni. Ti, co nás mají na svědomí a na povel – Filip a Marián. Potkali se, když ENGETO bylo ještě ENGlish Teaching Online a s výukou IT mělo společného spíš míň než víc. Dělali už tehdy docela přelomovou věc, jen si to vůbec neuvědomovali. O tom ale třeba jindy.
Po čase pustili angličtinu k vodě a rozprchli se do korporátů. Jeden pracoval jako tester v RedHatu, druhý jako recruiter v IBM. A právě v té době se začala rodit myšlenka na ENGETO 2.0.
Nedostatek ajťáků. To slyšíš ze všech stran teď a bylo to tak i v roce 2016, kdy se Filip s Mariánem rozhodli s tím něco udělat. Dělají to úspěšně dodnes. Jen už ne sami, v pidikanceláři, po nocích mezi zaměstnáním. A jak to bylo dál?

Kvalitní vzdělávání může být dostupné bez kompromisů. Vybrat si snazší cestu není náš styl.

14 000+

absolventů a stoupá

7 let

existujeme a učíme

70+

spolupracujících firem

4.9

na Googlu

MALÝ, ZATO INTENZIVNÍ TÝM

Core tým spočítáš na prstech dvou rukou. Stálo nás taky hodně práce, abychom našli ty bravurní lektory a externí spolupracovníky, které máme. Těch už je teda trochu víc. A díky nim všem šlape ENGETO jak švýcarské hodinky. Nejsou nás stovky a občas to někoho překvapí.
Stíháme a umíme toho totiž spoustu. Práci bereme vážně, úspěchu si vážíme, kotrmelci se nenecháváme zbrzdit a na efektivitu jsme fakt machři. Nemáme investora (zatím nechceme), nejsme závislí na darech nebo dotacích. Vyděláváme sami na sebe, takže když se nedaří, můžeme vinit leda sami sebe.
„Když přišel COVID-19, neseděli jsme v koutě a nečekali, co bude. Stálo nás to pár probdělých nocí a jako první na trhu jsme kurzy, tehdy ještě čistě prezenční, překlopili do online podoby. Umět si vždycky poradit – to patří mezi dobré vlastnosti ENGETA.“
Věnujeme se tomu, co má přesah a dává opravdu smysl – pro studenty, firmy i pro nás. Z práce přece musíme mít radost, protože jen tak se dá dělat dlouhodobě dobře.

 • IT Akademie a školení
 • Pomoc s kariérou a uplatněním
 • Firemní kurzy na míru
 • Vývoj vzdělávacích technologií a obsahu
 • Vlastní e-learningová platforma
 • IT průzkumy

 • Praktické webináře
 • Spolupráce s předními firmami
 • Práce s AI a neuronovými sítěmi
 • Aktivní komunita studentů a absolventů
 • Vyladěné procesy školení
 • Přebornictví v pití kávy

PŘES TOHLE NEJEDE VLAK

Když můžeš, tak musíš

Tohle heslo nás žene dopředu. Ať už si za ním představíš pomoc studentovi s kariérou, hledání řešení vzdělávání s firemními zákazníky, research nových možností, jak něco posunout na další level, nebo to, že ti vždycky někdo zvedne telefon.

Finančně dostupné

Naše vlastní výuková platforma nám šetří 80 % nákladů a pro studenty tak dokážeme držet smysluplné ceny kurzů. Na kvalitě ale nikdy kompromisy neděláme. Pověst máme jen jednu a dobře víme, že spokojený člověk je základ.

Komplexně a realisticky

Když z našich zkušeností něco nedává smysl, řekneme to a přicházíme s řešením. Rozhodujeme na základě dat, ale víme, že pocit je taky důležitý. Už jsme vyrostli ze vzdušných zámků, i když sny a cíle máme veliké.

NAŠIMI PARTNERY SE RÁDI CHLUBÍME

Bylo toho řečeno už hodně. A co se týče našich firemních partnerů – tady nám slova docházejí úplně. Jsme vděční, že našim studentům kryjí záda a pomáhají pro ně tvořit příležitosti.

ENGETO hackathon
ENGETO tým

TEĎ UŽ NÁS ZNÁŠ A MY ZASE RÁDI POZNÁME TEBE

KONTAKT