Termíny

Zaměstnavatelé

Absolvovat kurz – to je jen polovina úspěchu na tvojí cestě za kariérou v IT. V té druhé části potřebuješ najít dobrou práci, která tě bude bavit a rozvíjet. Jak na to?

Partnerské firmy

V sekci Partnerské firmy ti blíže představujeme tvoje potenciální zaměstnavatele – společnosti, se kterými máme osobní zkušenost a víme, jaké benefity práce právě u nich má.

ČESKÁ SPOŘITELNA

Hledají v oblastech Analýza, vývoj, testing Tady se nudit nebudeš. Spořka je velká banka s velkými možnostmi, kde se člověk může učit od profesionálů a pracovat s nejmodernějšími technologiemi. A po práci zažít pořádnou legraci!

KBC Global Services

Hledají v oblastech Aplikační podpora a vývoj, Testování, Finance KBC je parta mladých lidí, kterou tvoří jak čerství absolventi, tak i zkušení profíci. Pracují téměř na všem, co souvisí s bankovnictvím a financemi, ale i na aktivitách, které by člověk očekával méně – testování bankovních aplikací nebo robotika.

CGI

Technologie Java, Linux, Python Týmy CGI pracují pro ty nejvýznamnější společnosti v celé řadě segmentů trhu a napříč světem. Můžeš se tak dostat k opravdu zajímavých projektům.

Více než 60 různých firem zaměstnalo absolventy našich Akademií

Základy programování se i jako úplný nováček naučíš už za pár týdnů. A po několika měsících studia můžeš získat svoji první práci v IT nebo lepší pozici.

Cesta k novým znalostem začíná tady

Objev celou nabídku ENGETO kurzů
Přehled kurzů