Kurzy Termíny

Zaměstnavatelé

Absolvovat kurz – to je jen polovina úspěchu na tvojí cestě za kariérou v IT. V té druhé části potřebuješ najít dobrou práci, která tě bude bavit a rozvíjet. Jak na to?

Partnerské firmy

V sekci Partnerské firmy ti blíže představujeme tvoje potenciální zaměstnavatele – společnosti, se kterými máme osobní zkušenost a víme, jaké benefity práce právě u nich má.

ČESKÁ SPOŘITELNA

Hledají v oblastech: Analýza, vývoj, testing Tady se nudit nebudeš. Spořka je velká banka s velkými možnostmi, kde se člověk může učit od profesionálů a pracovat s nejmodernějšími technologiemi. A po práci zažít pořádnou legraci!

KBC Global Services

Hledají v oblastech: Aplikační podpora a vývoj, testování, finance KBC je parta mladých lidí, kterou tvoří čerství absolventi i zkušení profíci. Pracují téměř na všem, co souvisí s bankovnictvím a financemi, ale třeba i na testování bankovních aplikací nebo robotice.

CGI

Technologie: Java, Linux, Python Týmy CGI pracují pro ty nejvýznamnější společnosti v celé řadě segmentů trhu a napříč světem. Můžeš se tak dostat k opravdu zajímavých projektům.

AIS Servis

Technologie: Analýza, vývoj, testing, DevOps AIS Servis, s.r.o. je interní softwarehouse mezinárodní pojišťovací skupiny Vienna Insurance Group (VIG). Budeš se tu mít hodně co učit.

Více než 60 různých firem zaměstnalo absolventy našich Akademií

Základy programování se i jako úplný nováček naučíš už za pár týdnů. A po několika měsících studia můžeš získat svoji první práci v IT nebo lepší pozici.

Cesta k novým znalostem začíná tady

Objev celou nabídku ENGETO kurzů
Přehled kurzů