Termíny

Front-end Developer Akademie

Kurz tvorby webu pomocí JavaScriptu, HTML a CSS

JavaScript, HTML a CSS jsou nepostradatelnou součástí každého webu. Tyto technologie jsou snadné na pochopení a jednoduché webové stránky díky nim dokážeš vytvořit už za pár týdnů. Nepotřebuješ žádné předchozí znalosti, všechno tě naučíme.

100% Online a flexibilně Vhodné pro začátečníky
Výuka s lektorem 1x týdně 18–21:00
4 měsíce, 14 lekcí 5-10 hodin studia týdně

Termíny: Online Python kurz

Front-end Developer Akademie

Detail termínu
17 990  s DPH21 990  s DPH
Kurz zaměřený na tvorbu webu

JavaScript, HTML a CSS ti zaručí uplatnění

Chceš se stát webovým vývojářem? Pak se bez znalosti HTML, CSS a JavaScriptu neobejdeš. JavaScript navíc patří mezi programovací jazyky, které zásadně stoupají na oblibě, takže krok vedle s tímhle kurzem určitě neuděláš a o uplatnění nebudeš mít nouzi. HTML i CSS se naučíš opravdu rychle a už během chvíle uvidíš velký progres. A když přidáš i základy JavaScriptu, firmy se o tebe poperou. Ať už chceš tvořit vlastní weby nebo si prostě jen rozšířit svoje znalosti a dovednosti, HTML, CSS a hlavně JavaScript je vždycky dobrá volba, protože je jednoduše používá 100 % webů. 

Kurz JavaScriptu, HTML a CSS = ideální start

Pokud se ve světě IT teprve rozkoukáváš, pak je pro tebe webový vývoj pomocí JavaScriptu, HTML a CSS jako dělaný. Osvojit si tyhle programovací jazyky a technologie je určitě jednodušší než začít od nuly třeba s Javou. Poměrně rychle se tak můžeš stát front-end vývojářem interaktivních webových aplikací. A těch je v dnešní době potřeba spousta. 🙂

Je pro tebe Akademie vhodná?

 • Zvažuješ práci v IT a potřebuješ nějak začít
 • Láká tě kariéra vývojáře
 • Chápeš, že znalost JavaScriptu, HTML a CSS je v dnešní online době téměř povinnou výbavou

Průběh Akademie

Začneme pěkně od začátku. Budeš potřebovat jen notebook a pořádnou chuť se učit, protože nudit se rozhodně nebudeš. Čekají tě desítky hodin studia pod vedením zkušených lektorů.

Výuka probíhá online formou live webinářů, které si případně můžeš pustit i ze záznamu. Získáš taky přístup na výukovou platformu, kde najdeš interaktivní cvičení, projekty i další kurzy. 

Všechny důležité informace ti řekneme na první hodině, takže se ničeho neboj. Na začátku dostaneš virtuální stroj, který máš k dipozici během celého kurzu. Získáš taky doživotní přístup do e-learningových materiálů ke kurzu.

Pokud nebudeš absolvovat přípravný kurz, čeká tě v hlavní Akademii 12 online webinářů s lektorem po 3 hodinách, celkem tedy 36 hodin výuky. Jestliže na přípravný kurz míříš, připočítej si navíc ještě dva týdny a dvě lekce.

Na každé hodině ti nejdříve ukážeme nový koncept a teorii si pak hned procvičíš v připraveném prostředí – vše online, z pohodlí domova. Novou látku si tak hned osaháš v praxi. Během výuky dostaneš prostor se na cokoli zeptat, lektor ti rád se vším poradí.

A pokud náhodou live webinář nestihneš, můžeš si lekci znovu pustit ze záznamu. V tom je výhoda online kurzu oproti tomu prezenčnímu.

Všechny nové znalosti a schopnosti budeš trénovat i doma. Počítej, že ti samostudium průměrně zabere asi 10 hodin týdně, pokud si chceš z kurzu odnést maximum. Úkoly na vzdělávacím portále ti zaručí, že budeš kurz zvládat a dobře si osvojíš látku. E-learningové materiály už ti navíc zůstanou k dispozici. Pokud budeš během studia potřebovat pomoct, stačí napsat na Discord.

V průběhu celé Akademie budeš pracovat na 3 projektech. V nich zužitkuješ vše, co se naučíš a procvičíš si tak veškerou látku. K projektům dostaneš zpětnou vazbu od lektorů – poradí ti, kde je potřeba zamakat a naopak co ti jde dobře.

Můžeš využít i Live Chat podporu či Skype konzultaci. Zpravidla odpovíme do 24 hodin včetně víkendu.

O certifikaci ECJWD (ENGETO Certified Junior Web Developer) můžeš požádat po absolvování celé Front-end Developer Akademie a splnění následujících požadavků:

 • Máš odevzdané všechny projekty a projekty jsou lektorem ohodnocené jako splněné.
 • Všechny testy v Akademii máš splněné alespoň na 70 %.
  Všechny kurzy v Akademii máš splněné (progress) alespoň na 90 %.

Pro získáni certifikátu není nutné splnit certifikační zkoušku. Student certifikát získá po splnění všech kritérií uvedených výše.

Proč studovat u nás

Příprava portfolia

 • Zkonzultujeme ti portfolio na GitHubu
 • Získáš zpětnou vazbu na projekty

Kariérní poradenství

 • Poradíme ti, jak a kde hledat práci
 • Pomůžeme ti správně připravit CV

E-learningová platforma

 • Neomezený přístup ke tvým materiálům
 • Interaktivní cvičení a projekty

Podpora během celého studia

 • Chatovací skupina s lektorem a studenty
 • Osobní studijní koordinátor

Máš dotazy? Ozvi se Jardovi, tvému studijnímu poradci

Jarda ti rád pomůže s výběrem kurzu a zodpoví jakékoliv tvé dotazy. Klidně se ozvi.
+420 773 087 597

Příběhy a reference studentů

4.8

Přečti víc recenzí na Google

Příběh absolventa

Adam, Data analytik v Deutsche Telekom

Adam původně studoval ekonomii, pak se ale rozhodl změnit svůj obor a začal se věnovat IT. Absolvoval naši Python a Linux Akademii a nyní pracuje na pozici datového analytika v Deutsche Telekom.

Patrik R.

ENGETO můžu jen doporučit. Začínal jsem v Linux Akademii, byla to pro mě první větší zkušenost s IT, protože jsem vystudoval úplně odlišný obor. Přestože jsem na začátku byl skeptický, že je to možné, prakticky hned po dokončení kurzu jsem měl svou první práci v tomto oboru

Jaroslav S.

S kurzy od ENGETA mám pozitivní zkušenost. Všechno je profesionální. Portál je přehledný a projekty, které jsou součástí Akademie, hodnotím kladně. I kvalita záznamů z lekcí je dobrá. Reakce lektorů na dotazy během samostudia je velmi rychlá a moc si cením i zhodnocení domácích úkolů, popřípadě tipů, co vylepšit.

Jsme jedna z předních škol programování v Česku s 12 000 studenty. Absolventi pracují v 60+ firmách.

Přečti si příběhy

Studijní plán

Blok 1

Úvod do vývoje webu: HTML, CSS

Týden 1
Úvod do HTML, CSS
Týden 2
Responzivní design webových stránek
Týden 3
Flexbox
Týden 4
Grid
Týden 5
Opakování a práce na projektu
Na úvod Front-end Developer Akademie se budeme zabývat moderním responzivním designem, díky kterému se stránky upravují například pro tablety nebo mobilní zařízení – v dnešní době nutnost. Představíme si i moderní způsob tvorby responzivního webu pomocí flexboxu a gridu.

Blok 2

Úvod do JavaScriptu

Týden 6
Úvod do JavaScriptu
Týden 7
Proměnné, operátory, podmínky, datové struktury, verze JS
Týden 8
Datové struktury, smyčky, o práci web developera
Týden 9
Funkce, GitHub – práce na skupinovém projektu
Týden 10
Opekování a práce na projektu
V rámci druhého bloku se zaměříme na JavaScript.

Blok 3

Front-end development a projekty

Týden 11
DOM, pokročilejší koncepty JS
Týden 12
AJAX, fetch, protokoly, debugging,
Týden 13
GraphQL, REST API, node
Týden 14
Práce na projektu, opakování
Závěr Akademie bude patřit pokročilějším konceptům v JavaScriptu, představíme si podrobněji práci Front-end Developera a budeme pracovat na komplexním projektu.

Lektoři

Kateřina Blatná

Katka pracovala několik let v oblasti PR & marketingu. Postupem času se začala zajímat také o vývoj webu a od základů HTML a CSS se dostala až k moderním frameworkům. Nyní pracuje na sdíleném pracovišti Masarykovy univerzity a ÚZIS a zpracovává požadavky na weby s tematikou zdravotnictví.

Viliam Vateha

Viliam vystudoval KISK na MU v Brně a o programování se začal zajímat při psaní své diplomové práce. Od Pythonu, a krátké fáze automatizovaných testů, postupně přešel k frontendu. Své znalosti nabyl také absolvováním několika kurzů v ENGETU. V současnosti pracuje na ÚZIS Ministerstva zdravotnictví, kde se stará o vývoj webu a spolupracuje na agendě otevřených dat.

Často kladené otázky

Dokonce úplně nejvhodnější! Akademii startujeme od úplných začátků, takže se nemusíš bát ničeho záludného. 🙂

ONLINE VÝUKA

V případě online Akademie máš možnost si pustit záznam a látku dostudovat kdykoliv budeš chtít. Stejně jako v případě prezenční Akademie je součástí tvého studia i online výukový portál, na kterém najdeš obsah všech lekcí, projekty i správná řešení a další úkoly. Pokud budeš potřebovat pomoct, stačí využít náš live chat – reagujeme zpravidla do několika hodin.

Hardware: Na naši Akademii stačí mít notebook s pamětí alespoň 2 GB RAM a procesor s jedním jádrem. Pro uživatelský komfort bude ideální mít alespoň 4 GB RAM a procesor s 2–4 jádry. Účastníci na kurzu mají notebooky, které slouží víc než 8 let. Bude ti stačit prakticky cokoliv.

Software: Máš Windows, OS X nebo Linux? Jakýkoliv operační systém je v pohodě.

Ano, ale počítej s tím, že ti Akademie zabere 15–20 hodin týdně po dobu 12 týdnů (3 hodiny na lekci plus minimálně 10 hodin týdně samostudia). S přípravným kurzem ještě o dva týdny navíc. Pokud máš odhodlání a vůli na sobě pracovat, určitě to zvládneš!

O certifikaci ECJWD můžeš požádat po absolvování celého kurzu Front-end Developer Akademie a odevzdání všech projektů, kdy jsou projekty ohodnocené lektorem jako splněné.

Pro získání certifikátu tedy nemusíš skládat žádnou certifikační zkoušku. Po splnění kritérií jen kontaktuješ studijní koordinátory, kteří ti certifikát vystaví.

No jasně! Akademii je možné uhradit na 2 splátky. Při této volbě se celková cena počítá z plné sumy (nezapočítává se žádná sleva). Každá splátka je pak ve výši poloviny ceny Akademie. Postup nákupu kurzu na splátky najdeš tady nebo prostě napiš na info@engeto.com.