NOVINKY

Nové kurzy, krátké zprávy a info o akcích.


Vylepšili jsme Linux free kurz

6. 11. 2017

Linux free kurz už absolvovalo přes dvě stě z Vás. Proto jsme jej trochu upravili, aby byl ještě srozumitelnější, obsahově zajímavý, zkrátka user-friendly as much as possible. Kdo jej ještě nevyzkoušel, nechť neváhá a jde do toho.

Proč jsou vývojáři v práci šťastní?

5. 11. 2017

V našem nejnovějším blogu se dočteš, že vývojáři chápou programování jako své hobby, a proto se těší do práce. Podívali jsme se i na další výsledky z průzkumu mezi 64 000 vývojáři z celého světa a je to fakt zajímavé čtení :)

Chceš vyhrát roční přístup na online portál zdarma?

25. 10. 2017

Je to jednoduché. Stačí nám dát lajk na facebookové stránce a správně odpovědět na tři soutěžní otázky. Třeba se na tebe usměje štěstí a vyhraješ roční přístup na online portál v hodnotě 4990 korun.

V listopadu startují Python kurzy.
V Brně i v Praze.

25. 10. 2017

Oba kurzy spouštíme v 22. listopadu. V Brně tě čeká dvanáctitýdenní komplexní kurz, v Praze zase intenzivní třítýdenní workshop. Oba kurzy jsou určeny pro úplné začátečniky. Těšíme se na vás.

ENGETO podcast #1: Jak spolu souvisí IT trh v Česku, vzdělávání ajťáků a ENGETO?

8. 10. 2017

Poslechni si náš úplně první podcast. Dozvíš se, jak spolu souvisí IT trh v Česku, vzdělávání ajťáků a náš start-up. Marian Hurta, spoluzakladatel Engeto, mluvil s Martou Miakyšovou, která pracuje v recruiterské společnosti Randstad a specializuje se na IT. Určitě je o co stát!

BLOG: KOLIK SI VYDĚLÁ AJŤÁK V ČESKU?

8. 10. 2017

Přečti si nejnovější blog o mzdách v IT. Je to zajímavé čtení :)

SPOUŠTÍME LINUX ONLINE KURZ. VYZKOUŠEJ ZDARMA

28. 9. 2017

Ježíšek naděluje na Vánoce, my v září - odemkli jsme Linux online kurz, který je zdarma. Dozvíš se v něm základní informace o Linuxu a naučíš se, jak psát příkazy a argumenty v příkazovém řádku. Kurz ti zabere dvě, tři hodinky a my budeme rádi za zpětnou vazbu - určitě jej vyzkoušej.

V ŘÍJNU OTEVÍRÁME PREZENČNÍ LINUX KURZ V PRAZE

14. 9. 2017

17. říjen bude běžný den pro lidstvo, ale veliký den pro ENGETO - odstartuje náš prezenční Linux kurz v Praze. Dvanáct tříhodinových lekcí plných interaktivní výuky, spousta úloh z praxe, to vše zabaleno v inspirativním a startup-friendly prostředí Impact Hubu. Praho, těš se!


Vítáme tě na našem novém webu

9. 8. 2017

Nový design, zrychlení a optimalizace webu, uživatelsky příjemnější prostředí, ale například také online platby nebo nové obchodní podmínky. To všechno přichází s novým webem, na kterém jsme dřeli několik měsíců a teď už je jenom ve tvých rukou. Tak se pojď porozhlédnout!


V září otevíráme další Python a Linux kurzy

8. 8. 2017

Již brzy spouštíme nové kurzy! Od září s námi můžeš makat na znalostech z Linuxu i Pythonu. Začít s IT není nikdy pozdě. Nemusíš mít žádné zkušenosti, na kurzech tě všechno naučíme. Praha i Brno, zůstaň v obraze!


ENGETO partnerem the Linux Foundation

8. 8. 2017

Jako jediná vzdělávací agentura v rámci zemí V4 jsme se stali oficiálním partnerem Linux Foundation. Osnovu našich kurzů schválili ti největší linuxoví profesionálové, a tak můžeme studenty prakticky připravovat na certifikát Linux Foundation Certified System Administration. Díky němu budeš v IT jako rocková hvězda.