NOVINKY

Nové kurzy, krátké zprávy a info o akcích.


V ŘÍJNU OTEVÍRÁME PREZENČNÍ LINUX KURZ V PRAZE

14. 9. 2017

17. říjen bude běžný den pro lidstvo, ale veliký den pro ENGETO - odstartuje náš prezenční Linux kurz v Praze. Dvanáct tříhodinových lekcí plných interaktivní výuky, spousta úloh z praxe, to vše zabaleno v inspirativním a startup-friendly prostředí Impact Hubu. Praho, těš se!

SPOUŠTÍME LINUX ONLINE KURZ. VYZKOUŠEJ ZDARMA

24. 8. 2017

Ježíšek naděluje na Vánoce, my v září - odemkli jsme Linux online kurz, který je zdarma. Dozvíš se v něm základní informace o Linuxu a naučíš se, jak psát příkazy a argumenty v příkazovém řádku. Kurz ti zabere dvě, tři hodinky a my budeme rádi za zpětnou vazbu - určitě jej vyzkoušej.


Vítáme tě na našem novém webu

9. 8. 2017

Nový design, zrychlení a optimalizace webu, uživatelsky příjemnější prostředí, ale například také online platby nebo nové obchodní podmínky. To všechno přichází s novým webem, na kterém jsme dřeli několik měsíců a teď už je jenom ve tvých rukou. Tak se pojď porozhlédnout!


V září otevíráme další Python a Linux kurzy

8. 8. 2017

Již brzy spouštíme nové kurzy! Od září s námi můžeš makat na znalostech z Linuxu i Pythonu. Začít s IT není nikdy pozdě. Nemusíš mít žádné zkušenosti, na kurzech tě všechno naučíme. Praha i Brno, zůstaň v obraze!


ENGETO partnerem the Linux Foundation

8. 8. 2017

Jako jediná vzdělávací agentura v rámci zemí V4 jsme se stali oficiálním partnerem Linux Foundation. Osnovu našich kurzů schválili ti největší linuxoví profesionálové, a tak můžeme studenty prakticky připravovat na certifikát Linux Foundation Certified System Administration. Díky němu budeš v IT jako rocková hvězda.