+420 773 087 597 (pracovní dny, 9-17 hod.) info@engeto.com
Hlavní stránka / Blog / Máme pro tebe 3 nové online kurzy

Máme pro tebe 3 nové online kurzy

Autor: Filip Holec  |  Kategorie: Novinky

Man typing on laptop

Obsah na naší e-learningové platformě pravidelně aktualizujeme, takže se pořád můžeš učit něco nového. Naši lektoři v posledních měsících začali pracovat na více než 20 nových kurzech – v září ti představujeme první tři z nich.

K původním 22 kurzům na ENGETO Online Portále jsme právě přidali 3 nové kurzy. A tím nekončíme, postupně přibudou další. Všechny naše kurzy vytvářejí profesionálové v oblasti IT a dohromady mají jediný cíl: kvalitně pokrýt všechny relevantní témata v oboru. Na co se od září můžeš těšit?

Algoritmizace #1

Začínáš s programováním a umíš – nebo se zrovna učíš – už alespoň jeden jazyk, ideálně Python? Pracuješ jako systémový administrátor a chceš se dozvědět víc o algoritmech a způsobech řešení různých problémů? Pak se ti může hodit kurz Algoritmizace #1

Jedná se o úvod do algoritmů, abstraktních datových struktur a složitostí. Poznáš v něm různé stromy a algoritmy řazení. Je to skvělý kurz pro všechny, kteří chtějí pochopit algoritmické myšlení. Tato schopnost jednoduše definovat komplikovaný problém je totiž jeden ze základních předpokladů pro práci v IT. Algoritmické myšlení pak můžeš dál rozvíjet – a hodí se ti jak v jakémkoliv jiném programovacím jazyce, tak i mimo IT.

kurz1

Základy vizualizace dat

Tento kurz ocení nejen datový analytici, kteří pracují s vizualizacemi například v Excelu, ale taky všichni, které zajímá práce s daty. Láká tě datová analýza nebo chceš vědět, jak data vizualizovat lépe než grafy v Excelu? Ukážeme ti práci s daty, vysvětlíme, jak pochopitelně vyjádřit myšlenku, jak fungují vizualizace a které nástroje jsou pro tuto práci nejlepší. 

Předpokladem pro tento kurz je znalost databází. Pokud ti to nic moc neříká, projdi si nejdříve kurz Databáze #1 – naučíš se, co to je a jak z ní získat data. V Základech vizualizace dat se pak dozvíš, jak vyprávět jejich příběh.

kurz2

Úvod do Projektového Managementu pro IT

Chceš získat místo v IT firmě, kde na projektech spolupracuje celý tým? Tak to se ti bude na začátek hodit znalost Pythonu, případně orientace v Linuxu. Pak se můžeš rozhodnout, jestli se vydáš směrem programování, testování nebo systémové administrace. 

Na všech těchto pozicích potřebuješ vědět, jak fungovat na projektech ve firmě – a od toho je tady kurz Úvod do Projektového Managementu pro IT. Za několik hodin se dozvíš zhuštěné základy práce v IT: jak se ve firmách vedou projekty a vyvíjí software, jak se tvoří první návrhy, jak na projektový management, rozdíl mezi tradičními metodami vývoje a agilním přístupem… Prostě všechno, aby ses na své první pozici neztratil! A pokud to myslíš se svým vzděláním vážně, můžeš se pak rovnou pustit i do volně navazujícího kurzu Testing Introduction.

kurz3

Jaké kurzy tě dál čekají?

Už teď pro tebe chystáme minikurzy v oblasti DevOpsu, konkrétně Docker, Kubernetes, OpenStack a další. Taky se zaměříme na datovou analýzu a programovací jazyk C#. Kurz základů programování v Javě na našem portálu najdeš už v říjnu. A k tomu tvoříme další kurz v oblasti Agilního vývoje, kde podrobněji rozebereme detaily tohoto moderního přístupu.

Zkráceně řečeno – rozhodně se na portále nebudeš nudit!

3 000 lidí už se rozhodlo a začalo studovat IT online.

Není na co čekat.

Filip Holec

Filip Holec

Filip je jedním ze zakladatelů ENGETO Academy, kde dnes působí jako lektor Linuxu, DevOps a Etického hackingu. Na základě svých znalostí systémové administrace Filip vytvořil kurzy Linuxu a přidružených technologií, které mají již stovky absolventů.

Přidej se k 8 500+ odběratelům

Tvůj e-mail za zprávu o nových článcích. Pojď do toho!

Novinky

Zajímají tě novinky, blogové články a další?

Zanech nám tvůj e-mail a my ti dáme vědět!

Fakturační údaje

ENGETO s.r.o.

Cyrilská 508/7

602 00, Brno

IČ: 04671317

DIČ: CZ04671317

Tel.: +420 773 087 597

 

CodeBrew Hackathon

Jsme hrdým organizátorem největšího hackathonu na Moravě!

Přidej se i ty a začni budovat budoucnost IT.

Společnost ENGETO s.r.o. byla podpořená agenturou CzechInvest v rámci projektu Podpora start-upů, klíčové aktivity CzechStarter, realizované z programu Marketing, prioritní osy č. 2 „Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků“ v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.