+420 773 087 597 (pracovní dny, 9-17 hod.) info@engeto.com
Hlavní stránka / Blog / Nový online videokurz datové analýzy ve spolupráci s Webstudiem

Nový online videokurz datové analýzy ve spolupráci s webstudiem

Autor: ENGETO tým  |  Kategorie: Novinky

ENGETO a webstudio

Není žádným tajemstvím, že už nějakou dobu učíme datovou analýzu v rámci naší prezenční a online Akademie. Promakaný úvodní kurz s představením téhle oblasti na naši platformu engeto.com nám ale zatím chyběl. To se teď díky spolupráci s webstudiem mění a my máme velkou radost, že ti o tom můžeme povědět víc.

V ENGETU jsme nikdy nechtěli tvořit kurzy jen tak do šuplíku. Ze všeho nejdůležitější pro nás je, aby ti jakýkoliv kurz předal znalosti, které můžeš rovnou využít v praxi. Proto na tvorbě vzdělávacích materiálů spolupracujeme s profíky z oboru a špičkovými firmami a stejně pečlivě vybíráme i samotné lektory Akademií.  

Proč zrovna webstudio?

Kurz datové analýzy postupně vyvíjíme už dva roky. My jsme totiž málokdy spokojení, a tak neustále něco ladíme a zpracováváme zpětnou vazbu od studentů. Klíčový je pro nás taky názor lektorů, kteří vidí, jak studenti informace chápou, jestli jim všechno dává smysl a co jim během lekcí chybí. Jedním takovým lektorem je i Matěj Karolyi. Nejen, že učí naši Datovou Akademii, ale zároveň působí i ve webstudiu, které pracuje se zdravotnickými daty každý den. 

Webstudio se zaměřuje především na webový vývoj a interaktivní vizualizace dat v oblasti zdravotnictví. Možná během posledního roku jejich práci podrobně sleduješ, a přitom o tom ani nevíš. Webové stránky onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19 jsou totiž právě z jejich dílny. Webstudio také vyvíjí online nástroje pro podporu medicínského vzdělávání a řeší komplexní grafické práce pro národní i mezinárodní projekty. Za zády mají Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR a Institut biostatistiky a analýz Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity. Větší profíky jsme si pro spolupráci na novém kurzu snad ani nemohli přát. A na co se tedy můžeš v novém kurzu těšit?

Do online kurzů přidáváme videoobsah

Za ty roky, co se věnujeme vzdělávání, už víme, že každému vyhovuje něco jiného. Jednomu prezenční lekce, jiný zase rád studuje sám doma. Někomu nevadí číst dlouhé texty, ostatní zase ocení zpracování formou videa. A tak se to snažíme kombinovat. Statistiky zároveň ukazují, že čím víc způsobů a technik během učení zapojíš, tím lépe si informace osvojíš a zapamatuješ. Proto v engetích kurzech spojujeme psanou teorii, interaktivní cvičení a projekty a nově zapojíme i videa

Společně s webstudiem tvoříme nový online kurz Úvod do Datové analýzy. Každá lekce bude obsahovat videa i psaný text. Řekneme ti, proč je datová analýza v dnešním světě tak důležitá, co musí datový analytik umět, jaké by měl mít předpoklady, kde se uplatní nebo jak vypadá jeho běžná práce. Ukážeme ti taky, jak a s čím začít, pokud tě tahle oblast láká.

S datovou analýzou ale naše videa nekončí! Už chvíli makáme na vlastním studiu a videoobsah chceme postupně přidávat i do dalších kurzů.

Kdy bude kurz na světě?

Dej nám pár týdnů a můžeš být jedním z prvních, kdo nový kurz otestují. 😉 Na konci května už by měl být přístupný na naší platformě engeto.com. Stačí nás sledovat na Facebooku nebo si hlídat e-mail a tahle novinka ti neuteče. Těšíme se na tvoji zpětnou vazbu! 🙂

Přidej se k 8 500+ odběratelům

Tvůj e-mail za zprávu o nových článcích. Pojď do toho!

Novinky

Zajímají tě novinky, blogové články a další?

Zanech nám tvůj e-mail a my ti dáme vědět!

Fakturační údaje

ENGETO s.r.o.

Cyrilská 508/7

602 00, Brno

IČ: 04671317

DIČ: CZ04671317

Tel.: +420 773 087 597

 

CodeBrew Hackathon

Jsme hrdým organizátorem největšího hackathonu na Moravě!

Přidej se i ty a začni budovat budoucnost IT.

Společnost ENGETO s.r.o. byla podpořená agenturou CzechInvest v rámci projektu Podpora start-upů, klíčové aktivity CzechStarter, realizované z programu Marketing, prioritní osy č. 2 „Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků“ v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.