background

Jak učíme 

Kurzy si od základů tvoříme sami. Odráží se v nich naše zkušenosti a praxe z nejlepších mezinárodních IT firem, které předáváme našim studentům.

Chci to vidět
 • Prezenční kurzy

  Prezenční kurzy

  Je to skoro jako ve škole. Jen se uvidíme jednou týdně, nikdo tě nebude známkovat a s našimi lektory je docela sranda.

  background

  Malé studijní skupiny

  Budeš studovat ve skupině 10-14 studentů, kteří jsou na stejné úrovni jako ty. Budete se společně posouvat dál, pomáhat si a motivovat.

  Osobní kontakt a individuální přístup

  Můžeš se za námi kdykoliv zastavit a probrat, jak se ti daří a s čím bys potřeboval pomoct. Jsme tu pro tebe.

  Studium na online portále

  Věci, které se naučíš na hodinách si rovnou vyzkoušíš na online portále. Ověříš si, jeslti všemu rozumíš a dokážeš to použít v praxi.
  A pokud budeš potřebovat pomoct, máme pro tebe nachystané studijní materiály a online podporu našich lektorů.

  Připravíme tě na novou práci 

  Práci ti sice neslíbíme, ale pomůžeme ti vybrat vhodnou firmu a připravíme tě na pohovor, tak aby si měl co nejvyšší šanci na úspěch. Taky ti ukážeme, jak napsat životopis, který žádný presonalista nevyhodí do koše.

  background
  background

  Chceš s námi studovat? 

  Vyber si z naší nabídky prezenčních kurzů a začni hned.

  Chci na prezenční kurz
 • Online kurzy

  Online kurzy

  Máš to na naše prezenční kurzy daleko, potřebuješ studovat svým tempem nebo si jen rozšířit obzory? Online kurzy jsou přesně pro tebe.

  background

  Studuj, kdy chceš

  Čas i tempo učení přizpůsobuješ svým potřebám. Chceš se učit během dne nebo máš raději čas, kdy všichni ostatní spí? Je to na tobě.

  Osobní statistiky

  Díky přehlednému rozhraní u svých kurzů uvidíš, jak se ti daří. Kolik ti zbývá úkolů a cvičení k tomu, abys dokončil lekci nebo kurz.

  Online podpora lektorů

  I když se s námi nemůžeš potkávat osobně a probírat, jak se ti učení daří nebo co bys potřeboval zlepšit, nenecháme tě v tom samotného. Během dne budou naši lektoři online, aby ti mohli s čímkoliv poradit.

  Virtuální stáž

  Chceš si vyzkoušet, co je pro ajťáky denním chlebem? My ti to umožníme a navíc z pohodlí domova. Na portále na tebe čekají virtuální stáže, kde budeš řešit reálné problémy a ověříš si svoje dovednosti z jednotlivých bloků výuky.

  Začni studovat online 

  Nezáleží na tom, jestli jsi zrovna na cestách nebo se raději učíš doma. Vyber si kurz a začni hned studovat.

  Chci studovat online

Kde nás najdeš?

Kancelář i školící prostory máme v Impact Hub Brno na ulici Cyrilská 7. Můžeš tu pohodlně zaparkovat nebo se svézt MHD. Ale zvládneš to i pěšky.