Termíny

Představujeme ti CGI

CGI je jednou z největších firem na světě v oblasti IT konzultací a služeb. Jsou specifičtí v tom, že rozumí nejen IT technologiím, ale i byznysu jejich klientů. Díky tomu se jim daří navrhovat inovativní řešení a být průvodci zákazníků na cestě digitální transformace. Týmy CGI pracují pro ty nejvýznamnější společnosti v celé řadě segmentů trhu a napříč světem. Můžeš se tak dostat k opravdu zajímavých projektům.

Mrkni na jejich web: cgi.com/ceska-republika/

cgi partner logo

Odvětví

IT

Technologie

Java, Linux, Python

Lokace

Brno, Praha, Ostrava, Bratislava

Velikost firmy v ČR

800+ zaměstnanců

cgi partner left

Co podle nás v CGI oceníš

Společnost CGI není v IT žádný nováček – byla založená v roce 1976 a na českém trhu působí od 1993. Je to stabilní mezinárodní firma, ve které budeš zkušenosti nabírat rovnou na projektech. Zaměstnanci mají také přístup k řadě certifikovaných vzdělávacích programů a profesních konferencí

Co dalšího by tě mohlo zaujmout? Tak třeba to, že:

  • Mají super příležitosti pro juniory – budeš mít vlastní budget na vzdělávání, CGI také pravidelně organizuje Bootcampy zaměřené například na Javu, WSO2 nebo Salesforce. Poslechnout si můžeš i jejich podcasty
  • Member Assistance Program – právník, coach nebo třeba psycholog. Možná je budeš někdy potřebovat a v CGI je můžeš zdarma využít.
  • Možnost nákupu zaměstnaneckých akcií – za nás parádní varianta spoření.
  • Nezastavíš se – žádná práce se sto let starými technologiemi. CGI sleduje trendy a implementuje je. Můžeš se tedy hodně naučit.

Absolvoval ENGETO kurzy a teď pracuje pro CGI. Jak se mu to povedlo?

absolvent honza java

Honza, Analyst Programmer

Java Akademie mi dala pocit, že se v IT můžu uplatnit. Absolvoval jsem také online kurzy SQL. Na engetí platformě se mi dobře učí. Oba výukové programy mají praktický obsah a daly mi základ, na který jsem pak v práci snadno navazoval. Po kurzech jsem se přihlásil na výběrko právě do CGI. A vyšlo to.“

CGI ti dá možnost pracovat na zajímavých projektech

Pokud by tě zajímalo víc o práci ve webstudiu, napiš naší studijní koordinátorce Gabče na e-mail gabriela.petrova@engeto.com nebo jí zavolej na +420 773 087 597.

Sleduj CGI na sociálních sítích

Novinky

Zajímají tě novinky, blogové články a další?

Zanech nám tvůj e-mail a my ti dáme vědět!

Kontaktní údaje

ENGETO s.r.o.

tř. Kpt. Jaroše 7b

602 00, Brno

IČ: 04671317

DIČ: CZ04671317

Tel.: +420 770 639 863

 

CodeBrew Hackathon

Jsme hrdým organizátorem největšího hackathonu na Moravě!

Přidej se i ty a začni budovat budoucnost IT.

Společnost ENGETO s.r.o. byla podpořená agenturou CzechInvest v rámci projektu Podpora start-upů, klíčové aktivity CzechStarter, realizované z programu Marketing, prioritní osy č. 2 „Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků“ v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.