Kurzy Termíny

Poznej blíž AIS Servis

AIS Servis je interní software house velké mezinárodní pojišťovací skupiny Vienna Insurance Group (VIG), kam v Česku patří pojišťovny Kooperativa a Česká podnikatelská pojišťovna.

Jejich řešení pokrývají kompletní byznys pojišťoven od core systémů až po online kalkulačky. Dostaneš se tak k opravdu zajímavým projektům, na kterých se můžeš hodně naučit. Podporují diverzitu – studenty, ženy do IT a ty, kteří v IT teprve začínají. Věříme, že navíc oceníš stabilitu velké mezinárodní skupiny a výhody, které nabízí. I když je to velký tým, zakládají si na „startupové“ kultuře, kterou nesvazují žádná korporátní pravidla. Určitě se ti bude líbit taky obří relax room nebo tělocvična. Zjisti o AIS Servis ještě víc!

 

Odvětví IT
Hledají v oblastech Analýza, vývoj, testing, DevOps
Lokace Brno, Praha
Velikost firmy v ČR 150+ zaměstnanců

AIS Servis

Co rozhodně stojí za zmínku?

  • V AISu tě čeká otevřená firemní kultura, kde tě ocení za nové nápady a na schvalování nemusíš čekat týdny.
  • Hodně se soustředí na školení a zlepšování znalostí svých zaměstnanců, ke každému přistupují individuálně.
  • Vzhledem k velikosti společnosti se dostaneš k práci na zajímavých projektech a s technologiemi jako je napříkad Java, Kotlin, React, SprinBoot, Micronaut, Docker, K8s, Tanzu, Azure, Ansible, Selenium, Camunda, Kafka a další.
  • Zaměstnanci mají zdarma cestovní a úrazové připojištění, dostávají příspěvek na penzijko, životko a slevy na další pojištění nebo třeba hypotéky.
  • Líbit by se ti mohlo taky 5 týdnů dovolené + 5 dní volna navíc, které můžeš využít, jak jen chceš.
  • Pokud se chceš zlepšit v nějakém jazyce nebo zamakat na kondičce a jezdit do práce na kole, pro vše budeš mít ve firmě zázemí. Kolárna, interní posilovna i výuka cizích jazyků je v AISu samozřejmost.
  • Moderní kanceláře taky ukrývají našlapanou Relax room, ve které najdeš kulečník, šipky, fotbálek, stolní tenis, Play Station a další.

Jsi student a hledáš možnost, jak získat zkušenosti a nastartovat kariéru? V AISu ti to umožní. 🙂 Přečti si příběh Ondry, která v AISu začínal jako stážista a teď už je ve firmě zaměstnaný.

Navnímej atmosféru, zjisti víc informací! 🎬

AIS Servis
AIS Servis
AIS Servis tě překvapí spoustou benefitů
AIS servis
AIS servis

Možnosti jsou za nás dost lákavé. Chceš vědět víc?

Ozvi se naší Kláře na e-mail klara.minarikova@engeto.com nebo jí zavolej na +420 607 676 760. AIS a její vedení osobně zná, tak ti dokáže dobře poradit. 🙂

Kariérní rozcestník