Kurzy Termíny

Představujeme ti Českou spořitelnu

ČESKÁ SPOŘITELNA

Zobrazit volné pozice

IT České spořitelny se dá v ledasčem srovnat s technologickou firmou nebo start-upem. Projekty tady vznikají interně a pracuje na nich 1 500 specialistů ze všech IT oblastí a přidružených oborů. Projektoví manažeři, stratégové, byznys developeři i analytici, vývojáři a další IT experti ve smíšených týmech spolupracují na řešeních s dopadem na několik milionů klientů.

Je to navíc velká společnost s velkými možnostmi. Můžeš se učit od profesionálů a pracovat s nejmodernějšími technologiemi.

Odvětví IT
Hledají v oblastech Analýza, vývoj, testing
Lokace Praha
Velikost firmy v ČR 10 000+ zaměstnanců

Co by tě na práci ve Spořce mohlo bavit

  • Flexibilita a důvěra – Domluvíš se, kdy je potřeba být v kanceláři a jinak můžeš pracovat z domu. Důležitá je odvedená práce, jinak máš relativní volnost.
  • Vzdělávání a rozvoj – Týmy mají svého Chaptera, který je podporuje v rozvoji. Když něco nevíš, s Chapterem najdeš kapacitu na doučení. Budou ti k ruce taky mentoři, koučové, školení hard i soft skills, ale budeš si moct taky vybrat, v čem se chceš rozvíjet. Všichni zaměstnanci se můžou zdarma vzdělávat i na jinak placených platformách vč. Raywenderlich.
  • Firemní kultura je otevřenější, než by tě možná napadlo. Většina kolegů si tyká, můžeš se stát členem různých spolků jako jsou turisti, běžci, cyklisti, lyžaři, jachtaři a další.
  • Zábava – Spořka pořádá pro zaměstnance velké akce, ale i jednotlivé týmy často tráví čas na offsitech.
  • 42 dnů volna – 25 dnů dovolené nabízí leckde, ale ve Spořce získáš dalších 12 dnů volna pro lepší work-life balance a 5 dnů zdravotního volna. Samoživitelé a těhotné ženy mají ještě 1 den navíc v každém kvartálu.
  • Cafeterie a příspěvek na stravování – Každý rok můžeš díky cafeterii utratit až 9 600 Kč za nákup dárků, dovolené či Multisport karty. Ve stravenkách získáš 120 Kč za každý odpracovaný den.
  • Péče a zdraví – K dispozici jsou ti maséři, masážní lehátka, online cvičení a protahování, psychologická a právní poradna, zvýhodněná nabídka zdravého stravování a mnoho dalšího. Péče o zaměstnance ve Spořce zahrnuje mraky benefitů. 🙂

Konec vyprávění, mrkni na video! 🍿

To nezní vůbec špatně, co říkáš?

Pokud by tě zajímalo víc o práci ve Spořce, ozvi se naší Kláře na e-mail klara.minarikova@engeto.com nebo jí zavolej na +420 607 676 760. Firmu osobně zná a dokáže ti tak trefně poradit. 🙂

Zobrazit volné pozice