Termíny

Představujeme ti KBC Global Services

KBC Group propojuje banky a pojišťovny KBC a ČSOB v Belgii, Bulharsku, České republice, Maďarsku a na Slovensku. Mezi jejich klienty patří jednotliví členové skupiny a o vše, co se děje na pozadí, se stará právě KBC Global Services. Vzniklo v roce 2011 v Brně a začínalo s 20 zaměstnanci. Dnes už jich je v Česku přes 1 000.

Z našeho pohledu je KBC ideální společnost, pokud v IT začínáš. Na pozici Test Engineer se můžeš dostat s dovednostmi, které se naučíš na našich Akademiích nebo školení Základy testovaní softwaru.

Zjisti víc o KBC přímo u nich na webu.

KBC

Odvětví

Bankovnictví, finance

Technologie

Testing, aplikační podpora a vývoj

Lokace

Praha, Brno, Varna

Velikost firmy v ČR

1 000+ zaměstnanců

Líbilo by se ti v KBC?

Proč se ti v KBC bude líbit?

100 týmů ve 13 různých oblastech – v KBC se nudit nebudeš a pokud budeš mít zájem rozšiřovat svoje znalosti, tady tu příležitost mít budeš.

  • Home office a days off. Chceš do kanceláře chodit jen pár dní v týdnu nebo třeba vůbec? V KBC můžeš. K tomu máš 5 týdnů dovolené a 3 dny volna navíc, které můžeš využít, jak budeš chtít. 
  • Příležitost pro studenty. Hledáš part-time nebo stáž? Zkus KBC. Když to bude oboustranně klapat, můžeš nastoupit na plný úvazek.
  • Podpora rodičů. KBC spolupracuje s mateřskou školkou, přímo v kancelářích je dětský koutek a vždy je možné domluvit se na změnách v práci, pokud se rodič potřebuje věnovat dítěti.  
  • Na pohodě a příjemné atmosféře si dávají záležet. Možnost zajít přímo v práci k fyzioterapeutovi není zlá, co myslíš? Využít můžeš i relax zónu nebo herní místnost. V KBC si taky všichni tykají, pořádají nejrůznější eventy jako Summer Party nebo sportovní turnaje.
  • Benefity. Dostaneš plně hrazenou Multisport kartu. Máš taky různé možnosti vzdělávání, získáš i Benefit plus body a výhodnější ČSOB produkty.
  • Aktivní angličtina. Angličtina je v KBC slyšet ze všech dveří. Pro tebe to může být velká výhoda, jak se v tomhle jazyku pořádně zdokonalit.

Podívej se, jak to v KBC vypadá a navnímej atmosféru!

KBC ti dá možnost růst a rozvíjet tvoje schopnosti a dovednosti

Pokud by tě zajímalo víc o práci v KBC, napiš naší Kláře na e-mail klara.minarikova@engeto.com nebo jí zavolej na +420 607 676 760. Firmy osobně zná a dokáže ti tak trefně poradit. 🙂

Sleduj KBC na sociálních sítích

S KBC jsme pro tebe připravili taky dva praktické webináře. Níže najdeš záznam toho na téma Agile v testingu

Newsletter

Zajímají tě novinky, články, termíny nebo nabídky práce?

Logos@2x

© 2016–2022, ENGETO s.r.o.