+420 773 087 597 (pracovní dny, 9-17 hod.) info@engeto.com
course favicon python@2x

Online Python
Akademie

12týdenní večerní program

3 měsíce live webinářů s lektorem, během kterých se naučíš uvažovat jako Python programátor. Začneme od základů a na konci už dokážeš naprogramovat aplikaci.

Online Python kurz ve zkratce:

list check@2x

Online výuka naživo s lektorem

list check@2x

Pro začátečníky i mírně pokročilé

list check@2x

1x týdně, 18:00–21:00

list check@2x

Forma live webinářů

list check@2x

Certifikát o absolvování

list check@2x

Od 14 990 Kč

Proč Python kurz online?

Díky Pythonu se v IT neztratíš

Python je považovaný za nejlepší programovací jazyk pro nováčky. Má jednoduchou syntaxi a díky tomu se snadno čte, píše a hlavně učí. Python se používá v čím dál populárnějších oblastech jako je machine learning, analýza dat, umělá inteligence nebo tzv. deep learning. A běží na něm i takoví giganti jako YouTube a Instagram. S uplatněním proto určitě nebudeš mít problém. 

ico feather@2x

S Pythonem je snadné začít

Tenhle programovací jazyk se dovedeš naučit bez jakýchkoliv předchozích znalostí. A když nepolevíš, můžeš toho hodně dokázat.

ico heart

Boduje mezi nejoblíbenějšími technologiemi

Vývojáři i zaměstnavatelé na Python slyší. Tvoje znalosti ocení firmy jako je například Kiwi.com, Red Hat, IBM, ROI Hunter, Oracle a mnoho dalších.

Ať nemluvíme jen my, přečti si reference studentů

Co na kurz říkají jeho absolventi

absolvent engeto pavel b

Pavel B.

Absolvent Akademie

Naprosto perfektní kurz Pythonu. Lektor byl velice přátelský a vždy pomohl s jakoukoliv (i sebe hloupější) otázkou. Stránky i celý průběh akademie je zvládnutý na jedničku. Díky Engetu jsem měl možnost jako úplný „lajk“ a začátečník nahlédnout do světa programování. Určitě všem, kteří chtějí začít programovat Engeto doporučuji, jako ten nejlepší výchozí bod. Lektoři jsou perfektní, webovky přehledné, učení vysvětleno do nejmenších detailů. Není absolutně nic co bych vytknul či změnil. Maximálně profesionální společnost (včetně přátelského a lidského přístupu)! Moc děkuji za tuto zkušenost a těším se někdy v budoucnu na další kurz. 🙂

absolvent petr d engeto

Petr D.

Absolvent Akademie

Součástí kurzu je i kariérní poradenství. Zahrnuje například doporučení ohledně CV, které má v režii Lenka Skalická. Bylo mi potěšením s ní komunikovat i ohledně dalších věcí kolem kurzu. Všechno je o lidech a v ENGETU je evidentně skvělý tým.

Když studium začalo být těžší, než jsem čekal, měl jsem chuť potichu zmizet. Pak mi ale došlo, že podruhé už nezačnu. Motivovala mě i jedna úžasně zajímavá pracovní pozici, kde vyžadovali Python. Ta práce už je pryč, ale určitě se objeví jiná.

o Akademii

Naučíme tě programovat v Pythonu

Začneme pěkně od začátku. Bude ti stačit jen notebook a chuť zapracovat na svých IT znalostech. ENGETO Akademie je jedním z nejkomplexnějších online kurzů Pythonu v Česku, takže počítej s tím, že toho pro tebe máme připraveno opravdu hodně. Výuka probíhá formou live webinářů, které vede zkušený lektor. A každou lekci si můžeš kdykoliv pustit ze záznamu. Získáš taky přístup na výukovou platformu, na které najdeš interaktivní cvičení, projekty a další kurzy.

online pa 1

DÉLKA

3 měsíce

FORMA

Live webináře

OBTÍŽNOST

Začátečníci

ČASOVÁ NÁROČNOST

8–12 hodin týdně

gabca profile pic engeto

Gábi, tvůj osobní průvodce

Gábi, naše studijní koordinátorka, ti ráda pomůže s výběrem kurzu a zodpoví všechny dotazy, klidně se ozvi.

+420 773 087 597
gabi@engeto.com

Online Python kurz: prerekvizity 

Je pro tebe Akademie vhodná?

  • Zvažuješ práci v IT a potřebuješ nějak začít
  • Máš základy programování a chceš se posunout
  • Láká tě kariéra datového analytika, vývojáře, testera
  • Chceš pomocí Pythonu zefektivnit svoji práci
python prerekvizity@2x

Termíny

course favicon python 24@2x

Online Python Akademie

ico calendar@2x

9. 11. 2021 – 1. 2. 2022

ico pin@2x

Online

ico clock@2x

12x v úterý, 18–21:00

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám e-mail. Dáme ti vědět hned, jak vypíšeme nový.

adam blurb 2

naši absolventi

Adam, Data analytik v Deutsche Telekom

Adam původně studoval ekonomii, pak se ale rozhodl změnit svůj obor a začal se věnovat IT. Absolvoval naši Python a Linux Akademii a nyní pracuje na pozici datového analytika v Deutsche Telekom.

Studijní plán online Python kurzu

Měsíc 1 Základy programování

Nejprve si řekneme, co tě během kurzu čeká a nemine. A pak už se pustíme do práce. Začneme zlehka, a to úplnými základy v Pythonu. Ukážeme si, jak Python nainstalovat a orientovat se v něm. Napíšeš svoje první skripty a naučíš se základní principy programování. V následujících týdnech budeš studovat další koncepty jako jsou například podmínky nebo cykly.

Týden 1 Úvod do programování
Týden 2 Podmínky
Týden 3 Slovníky & Sety
Týden 4 While Smyčky

Měsíc 2 Učení se na projektech

Ve druhém měsíci si ukážeme další koncepty jako jsou funkce nebo práce se soubory. Je opravdu důležité se právě tyhle části dobře naučit. Proto budeš mít k dispozici spoustu projektů a cvičení.

Týden 5 For Smyčky & Range
Týden 6 Úvod do funkcí
Týden 7 Funkce a Scopes, Vstupy
Týden 8 Formátování stringů & Textové soubory

Měsíc 3 Psaní vlastních programů

To základní už dobře umíš, a tak není na co čekat  budeme psát komplexnější programy. V nich využiješ znalosti z debuggingu nebo odchytávání chyb. Na závěr si ukážeme stahování dat přes API, které se ti bude hodit i ve tvém závěrečném projektu.

Týden 9 Chyby a Debugging
Týden 10 Importing
Týden 11 Práce se soubory
Týden 12 Úvod do Scrapingu

Projekty

Během studia Python Akademie tě čekají 4 komplexní projekty, které ověří tvoje získané znalosti. Lektor ti dá zpětnou vazbu na tvůj kód a ukáže, jak se ještě zlepšit. V závěrečném projektu na tebe bude čekat zpracování volebních výsledků pomocí dat získaných z veřejného API.

Projekt 1 Text Analyzer
Projekt 2 Bulls & Cows
Projekt 3 Tic Tac Toe
Projekt 4 Scraper volebních dat

Průběh Akademie

Příprava

Všechny důležité informace ti řekneme na první hodině, takže se ničeho neboj. Na začátku dostaneš virtuální stroj, který máš k dipozici během celého kurzu. Získáš taky doživotní přístup do e-learningových materiálů ke kurzu.

Webináře

Čeká tě 12 webinářů po 3 hodinách, celkem tedy 36 hodin výuky. Na každé hodině si nejdříve ukážeme nový koncept a teorii si pak hned procvičíme v připraveném prostředí. Novou látku si tak hned osaháš v praxi. Během výuky dostaneš prostor se na cokoli zeptat, lektor ti rád se vším poradí. Neváhej se zapojit do diskuze.

Samostudium

Všechny nové znalosti a schopnosti budeš trénovat z pohodlí domova. Počítej, že ti samostudium průměrně zabere asi 10 hodin týdně. Úkoly na vzdělávacím portále ti zaručí, že budeš kurz zvládat a dobře si osvojíš látku. E-learningové materiály už ti navíc zůstanou k dispozici. Pokud budeš během studia potřebovat pomoct, stačí napsat na Slack tvému lektorovi.

Kontrola projektů

V průběhu celé akademie budeš pracovat na 3 projektech. V nich zužitkuješ vše, co se naučíš a procvičíš si tak veškerou látku. K projektům dostaneš zpětnou vazbu od lektorů – poradí ti, kde je potřeba zamakat a naopak co ti jde dobře.

Můžeš využít i Live Chat podporu či Skype konzultaci. Zpravidla odpovíme do 24 hodin včetně víkendu.

Certifikát ECPB

O certifikaci ECPB můžeš požádat po absolvování celé Online Python Akademie a splnění následujících požadavků:

  • Máš odevzdané všechny projekty a projekty jsou lektorem ohodnocené jako splněné
  • Všechny testy v akademii máš splněné alespoň na 70%
  • Všechny kurzy v akademii máš splněné (progress) alespoň na 90%

Pro získáni certifikátu není nutné splnit certifikační zkoušku. Student certifikát získá po splnění všech kritérií uvedených výše.

Ke kurzu Online Python Akademie navíc získáš:

Příprava portfolia

list check@2x

Zkonzultujeme ti portfolio na GitHubu

list check@2x

Získáš zpětnou vazbu na projekty

Kariérní poradenství

list check@2x

Poradíme ti, jak a kde hledat práci

list check@2x

Pomůžeme ti správně připravit CV

E-learningová platforma

list check@2x

Neomezený přístup ke tvým materiálům

list check@2x

Interaktivní cvičení a projekty

Podpora během celého studia

list check@2x

Chatovací skupina s lektorem a studenty

list check@2x

Osobní studijní koordinátor

Naši absolventi pracují pro top firmy

Kurzy vytváříme ve spolupráci s našimi partnery, kterými je více než 50 firem z oboru.

logo kiwi@2x
logo seznam@2x
logo redhat@2x
logo ibm@2x
logo erste@2x
logo deloitte@2x

Lektoři kurzu

lektori matous@2x

Matouš Holinka

O matoušovi

Matouš je zkušený a velmi oblíbený lektor, v ENGETO Academy učí 3 roky. Poprvé se setkal s Pythonem v rámci doktorského studia. Absolvoval několik různých kurzů a věnoval se samostudiu, pak opustil školu a zaměřil se na programování. Znalost programovacího jazyka mu totiž umožňuje ovládat užitečné pracovní nástroje v různých oborech.

lektor jakub valenta

Jakub Valenta

O jakubovi

Kuba u nás absolvoval jeden z prvních kurzů, které jsme měli v Praze a už v té době programoval v Pythonu. Kromě tohoto jazyka prošel i našimi dalšími kurzy a od 2019 u nás vede Python akademii v Praze a Online Python Akademii. Vede také neziskovku Vzdělání budoucnosti, kde učí programovat mladistvé automatizaci, Python a základy umělé inteligence.

ondra vaculik

Ondřej Vaculík

O Ondřejovi

Ondra je nadšenec do technologií a baví ho zjišťovat jak a proč věci fungují. Proto se rozhodl pro studium fyziky, kde se také poprvé setkal s programováním v Pythonu. A právě Python je mu nyní velkým pomocníkem při jeho pokračování na doktorátu. Pro lektorování se rozhodl, protože by rád lidem ukázal jak přivést jejich nápady k životu pomocí programování.

georgij lektor engeto academy

Georgij Ponimatkin

O Georgijm

Georgij je nadšeným uživatelem Pythonu, který každý den používá pro vyhledávání zajímavé fyziky, která se produkuje na urychlovači RHIC v Brookhavenské národní laboratoři. Python je jeho volbou #1 z důvodu jednoduchosti a velkého počtu knihoven, které usnadňují práci.

Často kladené otázky

Je Online Python Akademie ve formě webinářů vhodná i pro úplné začátečníky?

Ano, kurz odstartujeme pěkně od začátků. Vysvětlíme si, co je to programování, Python nebo k čemu se Python používá a jak se instaluje. Na těchto základech budeš stavět v dalších částech webináře. Naším cílem je dostat do IT co nejvíce lidí a poskytnout jim relevantní informace.

Pokud nejsi úplný Python nováček, vůbec to nevadí. Naopak. Náš Python webinář je dvourychlostní: normal a hacker. Jestli se orientuješ v podmínkách nebo cyklech, budeš pracovat na složitějších úkolech a projektech než začátečníci. Úloh a cvičení pro zkušenější uživatele máme víc než dost.

Jaký je rozdíl mezi online a prezenčním kurzem?

Prezenční kurz Webinář
Trvání 12 týdnů 12 týdnů
Lekce týdně 1×3 hodiny 1×3 hodiny
Tempo studia mírné vyšší
Virtuální e-learningová platforma ano ano
Praktické projekty ano ano
Kariérní poradenství ano ano (přes Skype/telefon)
Slack podpora ano ano
Osobní setkání se studenty/lektorem ano ne (resp. možné až po karanténě)
Práce ve skupinách ano (během domácího studia) ano (během domácího studia)

Co když zameškám jednu hodinu webináře? Můžu si ji nahradit?

Když nestihneš jednu lekci, nic se neděje. Máš možnost si pustit záznam a látku si dostudovat kdykoliv budeš chtít. Součástí kurzu je také online výukový portál, do kterého máš přístup. Na portále najdeš obsah všech lekcí, projekty i správná řešení. Pokud si s něčím nebudeš vědět rady, můžeš využít náš Live chat. Ozveme se ti zpravidla do pár hodin.

Jaké jsou požadavky na technické vybavení?

Hardware: Na naši Akademii stačí mít notebook s pamětí alespoň 2 GB RAM a procesor s jedním jádrem. Pro uživatelský komfort bude ideální mít alespoň 4 GB RAM a procesor s 2 – 4 jádry. Účastníci na kurzu mají notebooky, které slouží víc než 8 let. Bude ti stačit prakticky cokoliv.

 Software: Máš Windows, OS X nebo Linux? Jakýkoliv operační systém je v pohodě. Na začátku akademie dostaneš seznam programů, které je vhodné si nainstalovat a se kterými poté budeš pracovat.

Zvládnu studovat Akademii i během práce nebo studia?

Ano, ale počítej s tím, že ti Akademie zabere 15-20 hodin týdně po dobu 12 týdnů (3 hodiny webináře plus minimálně 10 hodin týdně samostudia). Pokud máš odhodlání a vůli na sobě pracovat, určitě to zvládneš!

Jak můžu získat certifikát ECPB – ENGETO Certified Python Beginner?

O certifikaci ECPB můžeš požádat po absolvování celé Online Python Akademie a splnění následujících požadavků:

  • Máš odevzdané všechny projekty a projekty jsou lektorem ohodnocené jako splněné
  • Všechny testy v akademii máš splněné alespoň na 70%
  • Všechny kurzy v akademii máš splněné (progress) alespoň na 90%

Pro získáni certifikátu není nutné splnit certifikační zkoušku. Student certifikát získá po splnění všech kritérií uvedených výše.

Můžu uhradit kurz formou splátek?

Ano, Akademii je možné uhradit na 2 splátky. Při této volbě se celková cena počítá z plné sumy (nezapočítává se žádná sleva). Každá splátka je pak ve výši poloviny ceny Akademie. Postup nákupu kurzu na splátky najdeš tady.

Novinky

Zajímají tě novinky, blogové články a další?

Zanech nám tvůj e-mail a my ti dáme vědět!

Fakturační údaje

ENGETO s.r.o.

Cyrilská 508/7

602 00, Brno

IČ: 04671317

DIČ: CZ04671317

Tel.: +420 773 087 597

 

CodeBrew Hackathon

Jsme hrdým organizátorem největšího hackathonu na Moravě!

Přidej se i ty a začni budovat budoucnost IT.

Společnost ENGETO s.r.o. byla podpořená agenturou CzechInvest v rámci projektu Podpora start-upů, klíčové aktivity CzechStarter, realizované z programu Marketing, prioritní osy č. 2 „Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků“ v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.