Termíny

MEETUP

Job-ready akademie aneb jakým směrem se vydat?

03/2020

99 Kč

Máš základy v programování? Chceš se posunout dál, ale nevíš jakou cestou se vydat? Na tomto meetupu ti představíme cesty hned tři, kterými jsou naše tři nové, specializované akademie v oblasti Java a QA, C#/.Net a datové analýzy. Řekneme ti na co se jednotlivé technologie používají a jaké možnosti uplatnění s nimi budeš mít. Přijď na náš meetup a dozvíš se vše, co potřebuješ vědět k proměně tvé kariéry v IT v úspěch!

Program meetupu

Meetup potrvá 1,5 hodiny, od 18:00 do 19:30. Nejprve proběhnou prezentace našich lektorů jednotlivých akademií, poté přijde řada na tvé dotazy a malé pohoštění.

Praktické rady

Mám se věnovat jen jedné technologii nebo se učit víc věcí najednou? Co obnáší práce testera? Jaké jsou možnosti uplatnění pro datového analytika? K čemu se využívá C# a proč je momentálně v Brně velmi žádaným jazykem? Na podobné dotazy ti rádi odpovíme.

Podrobné informace o akademiích

Na meetupu máš možnost poznat se s jednotlivými lektory, kteří jsou opravdoví profesionálové v oboru. Působí ve firmách jako FNZ, SolarWinds, NetSuite Oracle či Thermo Fisher Scientific. Seznam se a nech si poradit, která cesta pro tebe bude nejlepší.

Networking

Poznej ostatní IT nadšence a poslechni si, jak se jim líbí v jednotlivých firmách nebo na čem teď pracují. Dobré kontakty jsou na trhu práce opravdu k nezaplacení.

Místo

Sejdeme se ve Sky room v Impact Hubu Brno. Impact Hub je kousek od Hlavního nádraží v Brně, dostaneš se tam šalinou č. 8, 10 nebo 12. Podívej se na mapu.

Lektoři

Marian Hurta – Spoluzakladatel Engeto Academy

Marian je jedním za zakladatelů ENGETO Academy, kde dnes působí jako project leader. Předtím pracoval jako recruiter v IBM, takže věřte, že mu rukama prošla už pěkná řádka životopisů.

Michal Říha – Java/QE Akademie

Michal má s vývojem víc než 9 let zkušeností. Pracoval jako Java software engineer v Oracle NetSuite a teď vyvíjí bezpečnostní nástroje v SolarWinds. Ovládání Javy považuje za vstupenku pro získání zajímavých IT pozic, hlavně v oblasti vývoje mobilních aplikací.

Ondřej Veselý – Datová Akademie

Ondřej se datovou analýzou zabývá od roku 2014. V Kiwi.com stál u vzniku analytického oddělení, navíc je zakladatelem firmy FlowerChecker a autorem aplikace Plant.id. Potkat ho můžete i na Masarykově univerzitě, kde vyučuje algoritmické myšlení. Datovou analýzu považuje Ondřej za klíčovou v pivotování produktu, a to zejména ve startupech.

03/2020

18:00 – 19:30

BRNO, PRAHA

03/2020, BRNO, PRAHA

Job-ready akademie aneb jakým směrem se vydat?

Meetup a přednáška lektora, 1,5 hodiny od 18:00 do 19:30
Adresa: Impact Hub, Cyrilská 7, Brno-střed 602 00
Cena: 99 Kč s DPH

Otázky & odpovědi

Mám specifický dotaz, dostanu odpověď?
Jestli tě zajímá konkrétní oblast, napiš nám na info@engeto.com. Lektor se pokusí tvůj dotaz zahrnout do přednášky. Pokud tě něco napadne až na meetupu, můžeš to probrat s lektorem přímo na meetupu.
Mám si přinést vlastní notebook?

Notebook necháme na tobě – jestli si chceš psát poznámky do počítače.

Novinky

Zajímají tě novinky, blogové články a další?

Zanech nám tvůj e-mail a my ti dáme vědět!

Kontaktní údaje

ENGETO s.r.o.

Cyrilská 508/7

602 00, Brno

IČ: 04671317

DIČ: CZ04671317

Společnost ENGETO s.r.o. byla podpořená agenturou CzechInvest v rámci projektu Podpora start-upů, klíčové aktivity CzechStarter, realizované z programu Marketing, prioritní osy č. 2 „Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků“ v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.