Termíny

WORKSHOP

Jak nastartovat kariéru v IT

03/2020

99 Kč

Chceš působit v IT sektoru? Plánuješ se učit programování, tvorbu webů, design, marketingovou automatizaci? Dobré znalosti jsou základ, umět se prodat je minimálně stejně důležité! Přijď na náš meetup a povíme ti víc.

Program meetupu

Meetup potrvá 2 hodiny, od 18:00 do 20:00. Nejprve bude přednáška lektora, poté přijde řada na tvé dotazy a malé pohoštění.

Praktické rady

Jak mám začít, když se chci učit IT? Jaké jsou nejčastější chyby v začátcích? Mám se věnovat jen jedné technologii nebo se učit víc věcí najednou? Na podobné dotazy ti rádi odpovíme.

Ukázky dobrých životopisů

Společně si projedeme životopisy, díky kterým se lidé zaměstnali, a ty, které okamžitě skončily v koši. Absolvent s čerstvým diplomem asi do životopisu nenapíše to, co člověk s desetiletou praxí. Jak se tyto životopisy liší? Vyslechni si pohled recruitera.

Kariérní cesty

Jaký programovací jazyk si mám vybrat? Začínám jako junior, kam to můžu dotáhnout?

Místo

Sejdeme se v jedné ze zasedaček Impact Hubu Brno. Impact Hub je kousek od Hlavního nádraží v Brně, dostaneš se tam šalinou č. 8, 10 nebo 12. Podívej se na mapu.
Impact Hub Brno

Lektor meetupu

Marian je jedním za zakladatelů ENGETO Academy, kde dnes působí jako project leader. Předtím pracoval jako recruiter v IBM, takže věřte, že mu rukama prošla už pěkná řádka životopisů.

Marian Hurta

03/2020

18:00 – 20:00

BRNO

03/2020, BRNO

Jak nastartovat kariéru v IT, Brno

Meetup a přednáška lektora, 2 hodiny od 18:00 do 20:00
Adresa: Impact Hub, Cyrilská 7, Brno-střed 602 00
Cena: 99 Kč s DPH

Otázky & odpovědi

Mám specifický dotaz, dostanu odpověď?
Jestli tě zajímá konkrétní oblast, napiš nám na info@engeto.com. Lektor se pokusí tvůj dotaz zahrnout do přednášky. Pokud tě něco napadne až na meetupu, můžeš to probrat s lektorem přímo na meetupu.
Mám si přinést vlastní životopis nebo notebook?
Nemusíš. Projdeme si několik dobrých i špatných životopisů, podle kterých můžeš upravit svůj životopis po skončení meetupu. A notebook necháme na tobě – jestli si chceš psát poznámky do počítače.

Novinky

Zajímají tě novinky, blogové články a další?

Zanech nám tvůj e-mail a my ti dáme vědět!

Kontaktní údaje

ENGETO s.r.o.

Cyrilská 508/7

602 00, Brno

IČ: 04671317

DIČ: CZ04671317

Společnost ENGETO s.r.o. byla podpořená agenturou CzechInvest v rámci projektu Podpora start-upů, klíčové aktivity CzechStarter, realizované z programu Marketing, prioritní osy č. 2 „Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků“ v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.