+420 770 639 863 (pracovni dny, 9-17 hod.) info@engeto.com
ŠKOLENÍ

Objektově orientované programování v Pythonu

V Brně nebo v Praze
Trvání: 2 celé dny
}
Od 9:30 do 17:30
5990 Kč s DPH

Posuň se o level výš

Znalost objektově orientovaného programování (OOP) ti otevře dveře do světa profesionálního programování. Když budeš OOP znát, při pohovoru u zaměstnavatele vystoupíš z řady uchazečů a budeš mít větší šanci uspět. Pokud se chceš programování věnovat dlouhodobě, pochopit koncept OOP pro tebe bude naprosto nezbytné.

Mezi programátory je OOP často preferovaným způsobem, jak psát software. Výhody znalosti OOP objevíš velmi rychle především u složitějších projektů. Díky němu totiž dovedeš napsat komplexní program s desetitisíci řádky a přitom zachováš přehlednost a čistotu kódu. Jednoduše ti usnadní práci, umožní programovat efektivněji a lépe.

Víc informací o OOP

Dalším benefitem je, že princip OOP využiješ jak v Pythonu, tak i v Javě, C++ nebo Ruby. Pokud se tedy plánuješ některý z těchto jazyků naučit, budeš mít perfektní startovací pozici.

I přesto, že je objektově orientované programování rozšířené a pracuje s ním množství programátorů, je poměrně složité najít lidi, kteří tento koncept znají do hloubky. Buď to právě ty, kdo se dostane na úroveň profesionála. Tohle školení ti k tomu poskytne potřebné základy.

TERMÍNY

16.9. - 17.9.2019

2 celé dny

BRNO

 

16.9. - 17.9.2019, BRNO

OOP v Pythonu, Brno

Intenzivní dvoudenní školení, 2 dny od 9:00 do 17:00
Adresa: Impact Hub, Cyrilská 7, Brno-střed 602 00
Cena: 5 990 Kč s DPH

jaro 2020

2 celé dny

PRAHA

jaro 2020, PRAHA

OOP v Pythonu, Praha

Intenzivní dvoudenní školení, 2 dny od 9:00 do 17:00
Adresa: Doplníme
Cena: 5 990 Kč s DPH

Nevyhovují ti aktuálně vypsané termíny? 📅

Školení je pro:

Chybí ti už jen OOP

Chápeš principy a logiku programovacího jazyka Python. Bez problému píšeš skripty, ale na učení OOP zkrátka nezbyl čas.

Absolvent Python Akademie

Tak dlouho jsme dostávali žádosti našich studentů o školení navazující na Python Akademii, až jsme spustili školení OOP.

Student IT oboru na vysoké škole

V Pythonu máš mezery. Něco ti chybí. Pojď to změnit.

Projekty do tvého portfolia

Probereme třídy, objekty, metody, ale i dědičnost nebo polymorfismus. Bloček na poznámky ale nechej doma. U nás si všechno nové vyzkoušíš v praxi.

b

Kalkulačka

Sčítání, odčítání, dělení.. vždyť to znáš. Jednoduchý projekt jako vyšitý pro seznámení se základními koncepty OOP.
Z

ToDo aplikace

Místo psaní poznámek na papír si vytvoříme virtuální post-ity.

Jednoduchý scraper

Možná už víš, jak stahovat data z internetu pomocí Pythonu. Umíš ale napsat svůj kód v OOP? Naučíme tě to.

Vlastní jednoduchý server

Přemýšlel jsi někdy, jak asi funguje server zevnitř? Vysvětlíme si to. Ale nejen to. Jednoduchou verzi serveru společně vytvoříme.
w

Chatovací aplikace

Když už víme, jak vytvořit jednoduchý server, můžeme se pustit do chatovací aplikace. Zaměříme se na to, aby chat zvládl obsluhovat více uživatelů najednou.

Manipulace bitmapy, tedy obrázku

Podíváme se na to, jak lze měnit obsah obrázku. Budeme jej ořezávat, kopírovat, komprimovat. Ale taková sranda jako v Malování to nebude.
ČASTÉ OTÁZKY
Na kurze budou projekty. Co když je všechny nestihnu?
V rámci kurzu máš také přístup na naši online výukovou platformu, a to na dobu 6 měsíců. Najdeš tam popis projektů i s návody k jejich vypracování. Pokud budeš potřebovat s něčím pomoct, naši lektoři ti budou k dispozici online.
Můžu svůj projekt prezentovat u zaměstnavatele?
Rozhodně ano! Ukážeš tak, že máš znalosti na určité úrovni. Projekty jsou komplexní, zajímavé a využitelné v praxi. Proto by byla velká škoda střádat je jenom do šuplíku. 🙂 Přidej si je na GitHub a odkaz můžeš rovnou připojit k životopisu.
Nejsou 2 dny na pochopení konceptu OOP málo?
Za pár dní z tebe určitě nebude profesionál, který OOP používá v každodenním programování. Garantujeme ti ale, že školením si ušetříš velké množství času, nervů a porozumíš potřebným principům. Počítej také s tím, že na svých projektech budeš pracovat ještě týdny po skončení kurzu. Když budeš chtít. 😉
Můžu se přihlásit, i když neumím Python?
Školení není vhodné pro úplné začátečníky. Aby ti školení něco dalo, musíš Python zvládat alespoň na úrovni podmínek, cyklů a tvorby funkcí. Pokud s Pythonem teprve začínáš, popřemýšlej raději nad Python Akademií.
Jsem absolventem Python Akademie. Je tento kurz i pro mě?
Odpověď zní ano. Školení plynule navazuje na Akademii a pomůže ti získané znalosti posunout o další kus dopředu. Pokud uvažuješ o kariéře programátora, není nad čím přemýšlet.

Novinky

Zajímají tě novinky, blogové články a další?

Zanech nám tvůj e-mail a my ti dáme vědět!

Kontaktní údaje

ENGETO s.r.o.

Cyrilská 508/7

602 00, Brno

IČ: 04671317

DIČ: CZ04671317

Společnost ENGETO s.r.o. byla podpořená agenturou CzechInvest v rámci projektu Podpora start-upů, klíčové aktivity CzechStarter, realizované z programu Marketing, prioritní osy č. 2 „Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků“ v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.