+420 607 676 760 (Po-Pá 9–17)

Reference

Desítkám firem jsme pomohli proškolit týmy nebo se zviditelnit mezi IT talenty. Přečtěte si, jak naši spolupráci vnímají – to je přeci jen ta nejlepší reference.

JEDNO VIDEO ŘEKNE VÍC NEŽ TISÍC SLOV

Školení na míru

Spokojený klient je naší prioritou, i když to může znít jako klišé.

Karel Stromšík

Service Integration Manager
„ENGETO patří mezi top školící firmy a pokaždé se na ně obracíme s velkou důvěrou. Vždy nám dokážou maximálně vyhovět. Oceňuji jejich profesionální a vstřícní přístup, stejně tak i odborný pohled na daná témata. Jejich znalosti a dovednosti z nich dělají relevantní a rovnocenné partnery pro jakoukoliv diskuzi týkající se firemního vzdělávání. Naší spolupráce si velmi vážím.”

Pavla Žemličková

HR Business Partner
„S ENGETEM jsme začali spolupracovat na základě potřeby rozvíjet naše kolegyně a kolegy v oblasti datové analýzy a Pythonu. Od začátku až do konce oceňuji vstřícný přístup, ušití kurzu na míru dle našich potřeb, přizpůsobení se tempu účastníků a hlavně přátelský přístup školitelů k účastníkům. Jako by byli součástí naší společnosti. ENGETO rozhodně doporučuji.“

Radek Soukup

Manager – Risk & Predictive Analytics
„ENGETO připravilo pro CRIF online školení na míru, které předčilo naše očekávání. Každý kurz byl perfektně zorganizován. Jednotliví školitelé byli erudovaní a vždy velmi ochotně zodpověděli naše dotazy. Děkujeme za předané znalosti!“

Mrkněte na konkrétní příklady realizovaných školení na míru

Datová analýza

20 lidí, 2 dny
Pro analytický tým České spořitelny jsme sestavili školení, během kterého jsme se zaměřili na analýzu dat pomocí statistických modelů a objektově orientovaného programování.

Linux, IT security

16 lidí, 2 týdny
Proškolili jsme jednu z největších firem na světě, která poskytuje různé konzultace a služby v oblasti IT. Pracovali jsme konkrétně s pražským týmem Data Forensics. Pro analýzu používají Python a infrastruktura běží na Linuxu, což jsou naše dvě hlavní specializace a vytvořit školení na míru tak nebyl nejmenší problém.

Infrastruktura, Network security

25 lidí, 12 týdnů
Náš tříměsíční kurz, přizpůsobený speciálně pro infrastrukturní týmy IBM, pomohl začínajícím, juniorním správcům Linuxu dostat se na vyšší, středně pokročilou úroveň. Školení zahrnovalo spoustu praktických projektů, testů a cvičení, která účastníky připravila tak, že mohli rovnou naskočit do praxe.

Datová analýza

2 x 14 lidí, 6 týdnů
Cílem kurzu bylo seznámit tým Kiwi.com s využitím programovacího jazyka Python v oblasti datové analýzy. Protože tým byl na různých úrovních, rozdělili jsme jej na 2 skupiny po 14 lidech. První skupina se učila od úplných základů Python a s druhou, aktivně používající Python, jsme se zaměřili na Pandas, NumPy a datovou vizualizaci.

Java, Agile, SW testing

Celkem 100+ lidí, několik let
S AISem nás pojí dlouhodobá a stabilní spolupráce – konkrétně již na 5 školeních, která probíhala v oblastech Java, SW testování, agilní metodiky nebo Excel. AISu pomáháme s transformací firmy a vývojových týmů, v případě Javy to byl přechod na novou technologii a agile (přechod z waterfallu).

Python, Datová analýza

60 lidí, 2 x 3 měsíce
Pro ČSOB Pojišťovnu jsme nachystali školení na míru určené datovým analytikům a pojistným matematikům, které zahrnovalo 2 intenzivní tréninky po dobu 3 měsíců. Začínali jsme Pythonem a pokračovali v datové analýze právě za pomocí Pythonu.

Python

30 lidí, 3 měsíce
V tomto případě se jednalo o trénink Pythonu upravený na míru podle požadavků centra sdílených služeb KBC. Školení mělo 2 úrovně – jak pro juniory, tak i pro náročnější publikum se specifickými požadavky. Pro velký úspěch letos školíme znovu.

Python, Datová analýza, OOP

50+ lidí, několik let
Jedná se o dlouhodobou spolupráci, ve které pokračujeme už od roku 2019 a zaměřujeme se primárně na využití Pythonu a datové analýzy. Výuka je vždy rozložena do více bloků a probíhá s letní přestávkou po celý rok. V letošním roce nazujeme výukou Pythonu OOP.

C#, Testování

20 lidí, 2 měsíce
V tomto případě se jednalo o školení na míru určené manuálním testerům. Cílem bylo zvýšit jejich kvalifikaci na automatizované testování. Výuka byla praktická a zaměřená na testování přímo z prostředí klienta, takže žádné teoretické koncepty, ale rovnou praxe.

DETAILNÍ INFORMACE O ŠKOLENÍ NA MÍRU

Employer branding PARTNERSTVÍ

S těmito firmami dlouhodobě spolupracujeme na rozsáhlých employer branding projektech.

Jana Bejvlová

Head of Talent Acquisition, Communication and Employer Branding
„Partnerství se společností ENGETO je pro nás skvělou příležitostí, jak oslovit nadšence, kteří chtějí vstoupit do světa IT. Jsme rádi, že díky inspirativní a dynamické spolupráci s ENGETEM můžeme nabídnout pozice jak juniorním, tak zkušenějším talentům.“

Michal Kosař

Head of Employer Branding
„Na spolupráci a společnost ENGETO oceňuji, že jim jde o celkový výsledek. Cítím, že v ENGETU nejde pouze o klienta nebo jen o kandidáta. Jde jim o to, aby vše fungovalo na obou stranách. Současně vnímám, že v ENGETU to dokončením kurzu nekončí, s IT kolegy a kolegyněmi se pracuje dál. Vše do sebe skvěle zapadá.“

Martin Blaho

Talent Acquisition Manager
„Spolupráce s ENGETEM přinesla naší firmě velký přínos v podobě šikovných absolventů. Studenti z ENGETA jsou kvalifikovaní a perfektně připraveni pro naše firemní bootcampy a juniorní pozice.“

VÍC O EMPLOYER BRANDINGU

ABSOLVENTY ENGETA POTKÁTE I V TĚCHTO FIRMÁCH

Nechceme jen někoho učit. Absolventy známe osobně, jejich uplatnění nebo kariérní posun se snažíme maximálně podporovat.

Produkty můžete kombinovat nebo zakoupit jednotlivě. Rádi poradíme, co právě pro vás dává smysl.

zamluvte si termín schůzky