TOHLE JSME MY

Od roku 2016 pracujeme na tom, abychom lidem pomohli dostat se do progresivního světa IT nebo jim jejich fungování v něm usnadnili. Jsme ENGETO, brněnský startup, který spolupracuje s nejlepšími IT firmami v České republice. Díky tomu víme, co je denním chlebem ajťáků a co naši studenti potřebují umět.

Spolehlivý partner pro firmy v získávání, udržení a vzdělávání IT specialistů. To je meta, které chceme v ENGETO dosáhnout. Naším cílem není chrlit ajťáky jak Baťa cvičky. Klademe důraz na individuální přístup, s každým studentem či absolventem jsme v kontaktu a známe jeho preference.

VZDĚLÁVAME

Od začátku sázíme na předávání co možná nejpraktičtějších IT znalostí, což ovšem v oblasti IT vzdělávání patří spíše mezi výjimky. Začali jsme po malých krůčcích a zpočátku učili pouze jednotlivce. Získali jsme zkušenosti, cenný feedback a od roku 2017 pořádáme kurzy i pro firmy. V Brně, v Praze nebo kdekoliv jinde, kde mají zájem. S online kurzy míříme na globální trh.

A JDE NÁM TO

Za necelé dva roky prošlo ENGETO kurzy přes 250 jednotlivců a 50 firemních zaměstnanců. Přibližně každý třetí účastník plánuje po kurzu kariéru v IT a míří na pohovory. A více než 85 % těchto odvážlivců, kterým s přípravou na pohovor individuálně pomáháme, uspěje. Účastníky kurzů vzděláváme nejenom teoreticky, ale především prakticky.

ENGETO V MÉDIÍCH

 • ČT 24

  Skoro polovina lidí v Evropě nemá dostatečné digitální dovednosti.

 • HOSPODÁŘSKÉ NOVINY

  Firmy se přetahují o schopné ajťáky. Engeto se to snaží změnit.

 • BRNĚNSKÝ DENÍK

  V Brně vznikla společnost, která se specializuje na lekce IT.

 • STARTITUP

  S hackathony se roztrhnul pytel. Tento je ale v něčem jiný.