Termíny
Hlavní stránka / Koronavirus

Jak fungujeme během pandemie koronaviru?

Prezenční kurzy

Všechny naše prezenční kurzy jsou dočasně pozastaveny. Akademie, které již probíhají a byly např. v 8. týdnu výuky, se přesouvají a pokračovat budou hned jak to situace umožní.

Kurzy, které teprve měly začít, jsou přesunuty a na stránkách jednotlivých kurzů naleznete aktuální informace o začátku kurzu. Datum začátku kurzu se může změnit, situaci nadále sledujeme a pružně reagujeme na aktuální změny.

Online kurzy

Věříme, že zůstat v bezpečí domova je aktuálně nejdůležitější. Proto jsme se rozhodli poskytnout celý úvodní kurz Python #1: Úvod do programování zcela zdarma. Pokud chceš svůj čas využít efektivně, kurz ti může nabídnout 25+ hodin studia a materiálů, praktická cvičení, kontrolu kódu a mnoho dalšího.

Online Python a Linux Akademie

Naše dvě nejoblíbenější akademie – Python Akademii a Linux Akademii – jsme přetavili do online podoby. Čeká na tebe 16 webinářů, 150 hodin materiálů a cvičení, online vzdělávací platforma, praktické projekty, podpora lektora a další. Více informací nalezneš na stránkách online akademií:

Novinky

Zajímají tě novinky, blogové články a další?

Zanech nám tvůj e-mail a my ti dáme vědět!

Kontaktní údaje

ENGETO s.r.o.

Cyrilská 508/7

602 00, Brno

IČ: 04671317

DIČ: CZ04671317

Společnost ENGETO s.r.o. byla podpořená agenturou CzechInvest v rámci projektu Podpora start-upů, klíčové aktivity CzechStarter, realizované z programu Marketing, prioritní osy č. 2 „Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků“ v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.