Na každé hodině si nejdříve ukážeme nový koncept a teorii si pak hned procvičíme v připraveném prostředí. Během výuky dostaneš prostor se na cokoli zeptat, lektor ti rád se vším poradí. Všechny webináře se nahrávají a ty si je tak můžeš zpětně pustit.
Python: 24. červen / 26. červen / 1. červenec / 3. červenec / 8. červenec / 10. červenec / 15. červenec / 17. červenec / 22. červenec / 24. červenec / 29. červenec / 31. červenec 2025
Datová analýza: 12. srpen / 14. srpen / 19. srpen / 21. srpen / 26. srpen / 28. srpen / 2. září / 4. září / 9. září / 11. září / 16. září / 18. září 2025
Každý webinář potrvá 3 hodiny, od 18:00 do 21:00.
Každý webinář je zpětně dostupný ze záznamu. Můžeš se na něj podívat znovu, neomezeně, kdykoli budeš potřebovat.
Stačí se ozvat na čísle +420 773 087 597 nebo na e-mailu info@engeto.com.
Matouš je zkušený a velmi oblíbený lektor, v ENGETU učí 5 let. Poprvé se setkal s Pythonem v rámci doktorského studia. Absolvoval několik různých kurzů a věnoval se samostudiu, pak opustil školu a zaměřil se na programování. Znalost programovacího jazyka mu totiž umožňuje ovládat užitečné pracovní nástroje v různých oborech.
Programování je komunikačním nástrojem budoucnosti a kdo by se nechtěl aktivně podílet na vytváření lepších zítřků? Radim rozhodně ano! Po absolvování několika kurzů se intenzivně věnuje samostudiu a jeho touha pomáhat ostatním a podílet se na jejich rozvoji ho přivedla až do ENGETA.
Petr se programování v Pythonu věnuje v rámci doktorského studia, kde ho využívá jako nástroj k tomu, aby naučil stroje komunikovat. Python využil i pro optimalizaci doporučování článků v Seznamu a obecně je fascinovaný jeho jednoduchostí, intuitivností a širokou použitelností.
Pro Matěje jsou data denním chlebem. Absolvoval Fakultu informatiky MU v Brně, aktivně se podílí na výuce předmětů zaměřených na softwarové inženýrství, efektivní získávání informací z databází a zvyšování kvality softwaru. Jestli tě někdo dokáže nadchnout pro práci s daty, je to on!
Honza měří 205 cm a hraje basket. A je taky špičkový datový analytik. Pravidelně pracuje s Pythonem, PHP, SQL a rád prozkoumává nové technologie. Lektorovaní ho baví, protože může předávat svoje zkušenosti a pomáhat druhým s vlastním rozvojem.
V oblasti datové analýzy se Pavel pohybuje už skoro 15 let. Věří, že lidé jsou limitováni jenom vlastní motivací a učit se dokážou v každém věku. Pro svoje kolegy založil Vacuum university, platformu pro sdílení technických vědomostí. Jeho energie je nakažlivá!
Robert se věnuje PowerBI developmentu a automatizaci. Právě PowerBI je pro svou intuitivnost jeho nejoblíbenějším nástrojem. Ve volném čase rád sportuje a své výkony si poctivě vizualizuje a analyzuje.