+420 607 676 760 (Po-Pá 9–17)

OOP v Pythonu

3DENNÍ INTENZIVNÍ KURZ PRO MÍRNĚ POKROČILÉ

Zvládnutí principů OOP je pro efektivní kooperaci v technologických týmech naprostou nezbytností. Objektově orientované programování (OOP) je klíčovou dovednostní každého profesionálního programátora, protože umožňuje strukturovat kód tak, že i složité aplikace budou mít stále udržitelnou strukturu a bude pro ostatní v týmu snadné se v kódu vyznat. Díky kurzu už za 3 dny získáte potřebné znalosti v takové podobě, že je budete moct rovnou aplikovat do praxe.

3 dny, 18+ hodin výuky
online, s lektorem
mírně pokročilí

ZAPLAŤTE JEN 18 % CENY KURZU

Na všechny naše kurzy můžete využít dotaci Jsem v kurzu od MPSV a ušetřit tak 82 % nákladů. Chcete vědět víc? Ozvěte se, rádi s vámi probereme možnosti a vysvětlíme, jak to funguje. Případně se rovnou podívejte na detaily:
VÍC INFORMACÍ

Termíny online KURZU

18. 09. – 20. 09. 2024, online

PŘIHLÁSIT

07. 10. – 09. 10. 2024, online

PŘIHLÁSIT

OOP v Pythonu kurz: informace ke stažení

Potřebujete kurz s jinými parametry?

Můžeme připravit kurz na míru! Stačí napsat:

PRO KOHO JE kurz vhodnÝ?

 • Kurz je vhodný pro mírně pokročilé programátory, kteří již ovládají základní syntaxi jazyka Python
 • Kurz NENÍ vhodný pro úplné začátečníky
 • Ideální je, pokud už za sebou máte například naši Python Akademii či jiný Python kurz

poTŘEBNÉ vstupní znalosti

Student by měl mít základní znalosti v oblastech:

 • základní datové typy
 • základní syntaxe (podmínky, cykly)
 • zabudované funkce
 • uživatelské funkce
 • práce s knihovnami
 • file IO

METODY VÝUKY

Několikadenní kurz probíhá pod vedením zkušeného lektora s komerční praxí. Školení studentovi poskytne teoretické znalosti, které aplikuje do praxe na komplexních úkolech a dostane zpětnou vazbu.

studijní materiály

 • Poznámky z lekcí ve formátu ipynb „notebooků“
 • Online materiály na výukovém portále learn.engeto.com
 • Gisty s řešením jednotlivých cvičení

proč ENGETO

Jak dlouho se „studenti“ dokážou soustředit? Které informace jim pomůžou a co je jen výplň času? Jaká kombinace má efekt? Nemusíte to zjišťovat a testovat. To jsme roky dělali my a vy z toho teď můžete benefitovat.

CÍLe kurzu

Kurz účastníkům podrobně představí objektově-orientované programování v Pythonu, dále práci se třídami, metodami a důležitými principy jako dědičnost a polymorfismus. Studenti se naučí efektivně používat datové třídy, základy SOLID pro udržitelnější kód a budou vědět, jak začít s vlastním projektem.

StudijnÍ plÁn

Úvod do OOP

Základní terminologie, třída, instance, metoda

Práce s metodami

Typy metod, podtržítka v Pythonu

Polymorfismus & zapouzdření

Vlastnosti, polymorfismus, zapouzdření

Dědičnost & abstrakce

Dědičnost, abstrakce, datové třídy

Pokročilejší zásady

Principy SOLID

Finální projekt

Protocol, Enum, projekt
A cokoliv dalšího, na čem se domluvíme.

GARANT KURZU

Matouš Holinka

Senior Backend Developer ve společnosti JAVORINA
Matouš je zkušený lektor, v ENGETU učí 6 let a u firemních zákazníků je velmi oblíbený. Poprvé se setkal s Pythonem v rámci doktorského studia. Absolvoval několik různých kurzů a věnoval se samostudiu, pak opustil školu a zaměřil se na programování. Znalost programovacího jazyka mu totiž umožňuje ovládat užitečné pracovní nástroje v různých oborech. Aktuálně pracuje jako Senior Backend Developer ve společnosti JAVORINA, jeho předchozí pracovní zkušenosti zahrnují pozice jako Big Data Engineer v KB nebo Test Automation Engineer v CZ.NIC.

JAK NÁS HODNOTÍ TI NEJPOVOLANĚJŠÍ – NAŠI KLIENTI

Karel Stromšík

Service Integration Manager
„ENGETO patří mezi top školící firmy a pokaždé se na ně obracíme s velkou důvěrou. Vždy nám dokážou maximálně vyhovět. Oceňuji jejich profesionální a vstřícní přístup, stejně tak i odborný pohled na daná témata. Jejich znalosti a dovednosti z nich dělají relevantní a rovnocenné partnery pro jakoukoliv diskuzi týkající se firemního vzdělávání. Naší spolupráce si velmi vážím.“

Pavla Žemličková

HR Business Partner
„S ENGETEM jsme začali spolupracovat na základě potřeby rozvíjet naše kolegyně a kolegy v oblasti datové analýzy a Pythonu. Od začátku až do konce oceňuji vstřícný přístup, ušití kurzu na míru dle našich potřeb, přizpůsobení se tempu účastníků a hlavně přátelský přístup školitelů k účastníkům. Jako by byli součástí naší společnosti. ENGETO rozhodně doporučuji.“

Radek Soukup

Talent Acquisition Manager
„ENGETO připravilo pro CRIF online školení na míru, které předčilo naše očekávání. Každý kurz byl perfektně zorganizován. Jednotliví školitelé byli erudovaní a vždy velmi ochotně zodpověděli naše dotazy. Děkujeme za předané znalosti!“

Související kurzy

SPOLUPRACUJEME SE 100+ FIRMAMI

Jsme jedna z předních škol programování v Česku s 14 500+ absolventy.
Zobrazit všechny reference