Termíny

MEETUP

Začni programovat v C#

18. 3. 2020

99 Kč

Láká tě programování v C#? Chceš se posunout dál, ale nevíš jakou cestou se vydat? Na tomto meetupu ti představíme naši C# Akademii. Řekneme ti na co se jednotlivé technologie používají a jaké možnosti uplatnění s nimi budeš mít. Přijď na náš meetup a dozvíš se vše, co potřebuješ vědět k proměně tvé kariéry v IT v úspěch!

Program meetupu

Meetup potrvá 2 hodiny, od 18:00 do 20:00. Nejprve proběhne prezentace společnosti ENGETO a lektora ohledně C# akademie, poté přijde řada na tvé dotazy a malé pohoštění.

Praktické rady

Proč je C# tak žádaným jazykem? Opravdu se můžu naučit programovat v C# za 3 měsíce? Mám šanci po kurzu získat práci jako programátor? Co obnáší práce programátora? A jak mi ENGETO může pomoci na cestě ke kariéře? Na podobné dotazy ti rádi odpovíme

Podrobné informace o C# Akademii

Na meetupu máš možnost poznat se s lektorem kurzu, který tě seznámí s technickými detaily kurzu, co se naučíš a na jakých projektech a s jakými technologiemi budeš pracovat. Taky se můžeš setkat s bývalými absolventy a zjistit přímo z první ruky, jak kurz probíhá a jak jim získané dovednosti pomohli na trhu práce.

Networking

Poznej ostatní IT nadšence a poslechni si, jak se jim líbí v jednotlivých firmách nebo na čem teď pracují. Dobré kontakty jsou na trhu práce opravdu k nezaplacení. A aby toho nebylo málo, pozvali jsme i nějaké lidi z HR, aby ti řekli, proč právě kandidáti z ENGETO kurzů mají v  jejich firmách dveře otevřené.

Místo

Sejdeme se v Impact Hubu v Brně. Adresa je Cyrilská 7. Podívej se na mapu.

S kým se potkáš

Marta Říhová

Community manager ENGETO Academy

Marta má více než šestiletou praxi jako IT recruiter. Momentálně má jako community manager v ENGETO Academy na starosti komunikaci s lektory, nastavování IT kurzů a kariérní poradenství pro absolventy. A samozřejmě taky vede některé naše meetupy.

Tibor Jašek

Lektor C# Akademie

Tibor programuje v C# a .NET víc než 5 let. Působil ve firmách SolarWinds, FNZ nebo Process Automation Solutions a jako lektor pomáhal vzdělávat začátečnice v Czechitas. Teď působí jako backend developer ve společnosti Riganti. Líbí se mu rozsáhlé využití jazyka C#, na frameworku .NET zase oceňuje jeho univerzálnost. Dá se totiž využít k vývoji webových, mobilních i desktopových aplikací.

18.3.2020

18:00 – 20:00

BRNO

18.3.2020, BRNO

Meetup: Začni programovat v C#

Meetup a přednáška lektora, 2 hodiny od 18:00 do 20:00
Adresa: Impact Hub, Cyrilská 7, Brno-střed 602 00
Cena: 99 Kč s DPH

Otázky & odpovědi

Mám specifický dotaz, dostanu odpověď?
Jestli tě zajímá konkrétní oblast, napiš nám na info@engeto.com. Lektor se pokusí tvůj dotaz zahrnout do přednášky. Pokud tě něco napadne až na meetupu, můžeš to probrat s lektorem přímo na meetupu.
Mám si přinést vlastní notebook?
Notebook necháme na tobě – jestli si chceš psát poznámky do počítače.

Novinky

Zajímají tě novinky, blogové články a další?

Zanech nám tvůj e-mail a my ti dáme vědět!

Kontaktní údaje

ENGETO s.r.o.

Cyrilská 508/7

602 00, Brno

IČ: 04671317

DIČ: CZ04671317

Společnost ENGETO s.r.o. byla podpořená agenturou CzechInvest v rámci projektu Podpora start-upů, klíčové aktivity CzechStarter, realizované z programu Marketing, prioritní osy č. 2 „Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků“ v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.