background

Proč IT?

Začít objevovat možnosti informačních technologií není nikdy pozdě. Ani pro tebe.

To mě zajímá

Proč začít s IT

IT je nejvíce progresivní obor na světě. Absolventů odborných vysokých škol je málo. Na českém trhu jsou stovky firem, které hladoví po šikovných ajťácích. Nabízí jistotu práce, široké uplatnění, vysoké platy a spoustu zaměstnaneckých výhod.

Nezáleží na tom, co máš za školu. Jestli jsi ochotný na sobě zamakat, v IT můžeš časem pracovat na vysoké úrovni i bez titulu. IT je synonymem pro kariéru, růst a mezinárodní styk. Práce v multikulturním prostředí, praktické využití cizích jazyků a široké možnosti kariérního růstu jsou skvělým benefitem.

image

Proč je IT i pro tebe

Hledáš novou, dobře placenou a perspektivní práci v oboru, který má široké uplatnění a skvělou budoucnost. Baví tě překonávat sebe sama. Chceš milovat pondělí, přeješ si práci, která tě bude bavit.

Líbí se ti představa patřit k absolventům Engeto Academy, kteří tohle zvládli a nyní úspěšně pracují v nejlepších technologických firmách.

Protože věříme, že i ty můžeš v IT vyniknout.

image

Proč do IT s Engetem

Neděláme jenom IT kurzy. Připravíme tě na buducí zaměstnání. Jsme profesionálové v IT a odborníci na recruiting a kariérní poradenství. Preferujeme osobní přístup a respektujeme tvoje individuální potřeby. Jsme ale především lidé a umíme se na všem domluvit. Pomoci ti dosáhnout tvých cílů je pro nás v Engetu priorita. Pomůžeme ti s hledáním práce a přípravou na pracovní pohovor.

Kombinujeme vzdělávání - prezenčně a online. Dostaneš naši plnou pozornost na prezenčních lekcích. Flexibilitu a náš support doma na online portále. Budeš pracovat na úkolech které se řeší v pracovním prostředí. U nás se nebudeš jenom učit. Získáš praxi na reálných projektech firem, se kterými spolupracujeme.

Věříš nám, že IT je správná volba?

Pokud ano, vyber si některý z kurzů a začni svou novou kariéru ještě dnes.

Vybrat kurz