Termíny

Jak učíme?

Našim studentům jen nepředáváme informace, ale budujeme komunitu. Komunikujeme s tebou individuálně, podporujeme tě při kariérním rozhodování a kdykoli ti rádi poradíme. Podívej se, co všechno tě v našich kurzech čeká.

jak ucime

Studuj

Kurz od odborníků

Obsah kurzů připravují zkušení IT specialisté ve spolupráci s našimi partnery, firmami z oboru. Víme, jaké mají požadavky a připravíme tě na reálnou práci.

Vhodné i pro začátečníky

Hledáš cestu, jak začít? Naším cílem je dostat do IT co nejvíce lidí a poskytnout jim relevantní informace.

Aktualizovaný obsah

Na obsahu kurzů neustále pracujeme, rozšiřujeme a vylaďujeme, takže se budeš vždycky učit ty nejnovější a nejpoužívanější technologie.

Celoživotní přístup

Už navždycky ti zůstane neomezený přístup do aktualizovaných materiálů ke kurzu. Navíc získáš slevy na online kurzy a další výhody absolventa.

Individuální mentoring

Naši lektoři a community manažeři jsou tady pro tebe, nemluvě o podpoře dalších studentů. Stačí se ozvat, rádi ti pomůžeme a poradíme.

Podpora na Slacku

Dostaneš neomezený přístup do Slack skupiny, kde komunikuješ jak s lektory, tak dalšími studenty. Kdykoli se na cokoli zeptej – i po skončení kurzu.

Znalostní databáze

Udržujeme si knihovnu informací, kde najdeš odpovědi na všechno, co tě zajímá. A pokud ne, tak se zeptej přímo nás!

studuj
Výstřižek 1

Procvičuj

Bezkonkurenční online platforma

Jsme #1 v množství výukového obsahu v ČR. S přeplatným získáš přístup do více než 20 kurzů a 150 lekcí.

Sleduj, jak se zlepšuješ

Naše online platforma zaznamenává tvé pokroky, takže se můžeš kdykoli podívat, jak si vedeš. Poplácat se po rameni – nebo si sáhnout do svědomí.

Jeď vlastním tempem

Online kurzy jsou ideálním nástrojem pro tvé samostudium. Můžeš jet rychle nebo pomalu, nárazově nebo postupně. Jak ti to sedí.

Stále nový obsah a funkce

Náš interní tým má jediné poslání; neustále zlepšovat a vymazlovat Engetí online platformu. Taky nás zajímají tvoje nápady a podněty.

Rozvíjej se

Stáže a praxe

Známe požadavky firem, takže tě připravujeme na reálnou práci. Vyzkoušíš si taky virtuální stáž, kde plníš úkoly z praxe.

Testy a certifikace

Na kurzech tě samozřejmě čeká i testování nabytých vědomostí. Některé kurzy jsou zakončeny odbornou certifikací.

Projekty a programování

V průběhu kurzu budeš pracovat na projektech. Zužitkuješ tak vše, co se naučíš a procvičíš si veškerou látku. Ke každému projektu dostaneš zpětnou vazbu.

Reálné úkoly

Budeme ti zadávat i komplexní úkoly, na kterých si vyzkoušíš uplatnit všechny poznatky v praxi. Tím získáš potřebnou jistotu v programování.

Vytvoření portfolia

Pomůžeme ti s vytvořením tvého vlastního portfolia na GitHubu. Při hledání práce se tak můžeš rovnou prezentovat vlastní prací.

rozvijej se
ziskej praci

Získej práci

Kariérní poradenství

Individuálně si s tebou promluvíme a probereme, co tě láká, baví a co ti jde. Na základě toho ti doporučíme vhodnou kariérní cestu.

Pomoc se životopisem

Naše recruiterky ti pomůžou sestavit životopis a vyplnit informace, které jsou pro budoucího zaměstnavatele nejdůležitější.

Kontrola LinkedIn profilu

Naše HR specialistka s tebou projde tvůj profil na LinkedInu a dá ti zpětnou vazbu, co a jak upravit, aby se ti práce sháněla lépe.

Cvičný pohovor

Uděláme s tebou cvičný pohovor, ať víš, co od něj čekat. Dozvíš se klasické i technické otázky a reálná situace už tě nepřekvapí.

Technologické otázky

Na reálném pohovoru tě čekají i odborné dotazy, ale ničeho se neboj. Dostaneš od nás totiž pomocné materiály, se kterými se zvládneš dobře připravit.

Propojení se zaměstnavatelem

Pokud se snažíš a studium ti půjde, rádi tě propojíme s naší partnerskou firmou. Našli jsme takto už více než 200 studentům novou práci.

Je to o lidech

Jsme tu pro všechny

Snažíme se, aby byl IT obor dostupný všem. Nenabízíme proto kurzy za statisíce, naopak dáváme příležitost těm, co na sobě chtějí pracovat.

Lenka ti pomůže

Máme dedikovaného Community Managera. Lenka se stará, aby byli všichni studenti spokojení s kurzy a nabízí podporu při studiu.

Budujeme komunitu

Hackathony, akce pro absolventy, podpora snaživým studentům. V Engetu nejsi další číslo, ale člověk, kterého budeme rádi dál potkávat.

Podporujeme absolventy

Jako náš absolvent získáš slevy na online i prezenční kurzy. Zůstane ti přístup k materiálům i do Slackové skupiny. A dál ti budeme posílat zajímavé tipy.

je to o lidech

Naši lektoři

Odborníci z praxe, kteří ví, o čem mluví.

Nestíháš nebo nerozumíš? Nevadí, stačí se zeptat – ať už na lekci nebo přes Slackový kanál. Všichni naši lektoři jsou nejen specialisté, ale hlavně fajn lidi.

matous holinka

Matouš Holinka

Python Akademie

michal matejka

Michal Matějka

Linux Akademie

ondrej vesely

Ondřej Veselý

Datová Akademie

michal riha

Michal Říha

Java Akademie

tibor jasek

Tibor Jašek

C# Akademie

daniel svoboda

Daniel Svoboda

DevOps Akademie

Pomůžeme ti najít místo v IT

Kurzy vytváříme ve spolupráci s našimi partnery, kterými je více než 50 firem z oboru. Víme, jaké mají požadavky a připravíme tě na reálnou práci.

prezencni ikonka 01 2

Prezenční akademie

Naše akademie trvají 12 týdnů a prezenční lekce většinou probíhají jednou týdně. Žádná nepoužitelná teorie, budeš se učit na reálných projektech.

online ikonka

Online kurzy

Nemáš čas ani možnost někam pravidelně dojíždět? Studuj kdykoli a kdekoli na naší online platformě! Získáš přístup k více než 20 praktickým kurzům.

Přestaň čekat a pusť se do toho!

Vyber si kurz a začni pracovat na své kariéře teď hned.

Newsletter

Zajímají tě novinky, články, termíny nebo nabídky práce?

Logos@2x

© 2016–2022, ENGETO s.r.o.