Termíny

Únorové novinky v platformě: Testujeme kódy a pomáháme s kariérou

Připravuješ se na důležitý pracovní pohovor, ale nemáš jistotu, že kód, který píšeš, je správný? Štěstí přeje připraveným, proto jsme se rozhodli podat ti pomocnou ruku. Otestujeme řešení kódu, který napíšeš v rámci cvičení v kurzech Pythonu.

Přinášíme ti přehled změn a vylepšení, které ti ještě víc zpříjemní studium s ENGETO Academy.

Otestujeme za tebe kód, který píšeš

Připravuješ se na důležitý pracovní pohovor, ale nemáš jistotu, že kód, který píšeš, je správný? Štěstí přeje připraveným, proto jsme se rozhodli podat ti pomocnou ruku.

Otestujeme řešení kódu, který napíšeš v rámci cvičení v kurzech Pythonu. Testy spouštíme postupně, do konce března je najdeš u všech Python cvičení.

Jak testování kódu funguje?

Jsi studentem prezenční Python Akademie?

Pokud chceš například vědět, jestli tvé řešení Caesarovy šifry splňuje požadavky, možnost nechat ji otestovat najdeš zde. Stačí, když svůj kód vložíš do editoru napravo.

Tlačítkem „Otestovat kód“ spustíš ověření řešení. Výsledek testu se zobrazí ve vedlejším okně, tím pádem můžeš na kódu dál pracovat, a zároveň uvidíš, které chyby je třeba odstranit.

Při každé změně kódu ho ukládáme pro případ, že by ses k němu potřeboval/a v budoucnu vrátit. Budeš ho mít vždy k dispozici, kdykoli se do cvičení podíváš. A pokud řešení odolá všem testům, započítáme ti ho do hodnocení kurzu.

V následujících dvou měsících budeme postupně přidávat testy do většiny Python cvičení. O jejich nasazení tě budeme informovat.

Nevíš si rady s kariérou? Obrať se na nás

Na zlepšování obsahu engetích kurzů pracujeme každý den, to nám však nestačí. Chceme naše studenty připravovat na pohovory, které je čekají. Odteď proto ve svém profilu najdeš možnost přihlásit se do nové služby Kariérní poradenství.

Jak kariérní poradenství funguje?

Začneme tím, že s tebou probereme tvé cíle a podle nich ti navrhneme studijní plán. Spolupracujeme s IT firmami, u kterých zjišťujeme požadavky na schopnosti kandidátů. Tyto informace ti rádi poskytneme.

Průběžně budeme sledovat, jak se ti studium na našem portálu daří, a pokud splníš očekávání, která zaměstnavatelé kladou na vysněné pozice, pustíme se do přípravy tvého životopisu a LinkedIn profilu, abychom zvýšili tvé šance uspět.

Abys mohl/a službu kariérního poradenství využívat, musíš být studentem jedné z našich Akademií nebo vlastnit roční předplatné našich online kurzů.

Přidali jsme dva nové kurzy

Od února se můžeš přihlásit na dvě novinky v naší nabídce kurzů:

V kurzu Základy počítačových systémů se naučíš základní pojmy spojené s počítači, dozvíš se, na co slouží operační systém, jak fungují procesy a vlákna a naučíš se základy fungování sítí. Kurz je zdarma pro všechny registrované: pokud si chceš procvičit základní IT znalosti, neváhej a zapiš se.

Kurz Databáze #2: Pokročilejší konstrukty výrazně rozšíří tvé znalosti, pokud už s databázemi máš základní zkušenosti. Zaměříme se na oblasti optimalizace dotazů, funkce a procedury, oprávnění a mnoho dalších témat. Před přihlášením se na kurz doporučujeme prostudovat si požadavky a osnovu. Kurz je určený pro naše předplatitele.

Připravujeme: Základy OOP v Pythonu online

Chystáme pro tebe nový online kurz základů objektově orientovaného programování (OOP) v Pythonu. Pokud chceš vyvíjet webové aplikace v Djangu a/nebo získat znalosti, které ti usnadní pochopit složitější jazyky (Java, C#), tento kurz bude pro tebe rozhodně vstupenkou do vyšší úrovně programování. Na kurz se můžeš těšit od dubna.

Související články

Přidej se k 12 000+ odběratelům

Tvůj e-mail za zprávu o termínech, pracovních nabídkách nebo novinkách v ENGETU. Pojď do toho!